Опозиція вимагає скликання Ради безпеки

Об'єднана опозиція просить ООН скликати надзвичайне засідання Ради безпеки, заявив один з лідерів опозиції Грузії.

Об'єднана опозиція просить ООН скликати надзвичайне засідання Ради безпеки, заявив один з лідерів опозиції Шалва Нателашвілі виступаючи на мітингу, що проходить на площі Ріке в Тбілісі.

Як він зауважив, Рада безпеки має розглянути питання усунення від влади президента Саакашвілі. "Як притягли Саакашвілі, так і забирайте", заявив Нателашвілі.

Водночас, Єврокомісія стурбована поточними подіями в Тбілісі. Як заявив представник Єврокомісії Крістіан Хоман, комісія закликає владу та опозицію Грузії максимально утриматися від силових дій. Представник Комісії закликає сторони вирішити політичну кризу демократичними шляхами.

"Ми дуже занепокоєні тим, що відбувається в Грузії. Закликаємо сторони до максимальної виваженості, щоб вони змогли врегулювати кризу з використанням демократичних принципів і фундаментальних прав", заявив Хоман. 

У свою чергу, НАТО закликає владу Грузії і опозицію проявляти стриманість. Про це заявив офіційний представник альянсу Джеймс Аппатурай.

У НАТО "дуже уважно стежать за тим, що відбувається в Грузії", сказав Аппатурай. "Важливо, щоб уряд Грузії давав своїм громадянам можливість вільного виразу думки, що і відбувається", - сказав він в середу журналістам в Брюсселі.

Що стосується повідомлень про намір грузинської влади купувати озброєння на Заході, то, за словами офіційного представника НАТО, в альянсі не бачать в цьому нічого протизаконного, але відзначають, що такі закупівлі повинні проводитися в строгому дотриманні відповідних міжнародних договорів.

Грузія не раз заявляла, що має намір стати членом НАТО.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: