Опозиція зірвала саміт АСЕАН в Таїланді

Представник уряду Таїланду повідомив, що саміт не відмінно, а перенесено.

Таїланд безлади
AFP
Безлади в Таїланді
Саміт Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) відмінено у зв'язку з безладами в таїландському місті Паттайя, де прохоодила зустріч.

В даний час "червоні сорочки", як називають себе демонстранти, увірвалися в прес-центр саміту АСЕАН.

Заворушення в Паттайї почалися 10 квітня, коли приблизно сто противників нинішнього уряду прорвали перший з трьох поліцейських кордонів, встановлених у готелі "Роял Кліф Резорт", де проходила зустріч.

Крім того, продовжуються багатотисячні демонстрації в столиці країни Бангкок, учасники яких вимагають відставки прем'єр-міністра країни Абхизита Вейджаджива.

Щоб стримати антиурядові виступи, прем'єр-міністр Таїланду оголосив п'ятницю неробочим днем, а також заявив про намір заарештовувати організаторів безладів.

Представник уряду повідомив, що саміт не відмінно, а перенесено.

Акції протесту в Таїланді почалися в березні цього року після того, як уряд на чолі з Вейджадживом виділив по 2 тисячі батів (55 доларів) допомоги кожному з дев’яти мільйонів низькооплачуваних тайських робітників.

За словами уряду, це було зроблено з метою стимулювати економіку країни на фоні світової фінансової кризи. Учасники акцій протесту назвали подібну допомогу "підкупом" і стверджують, що нинішній уряд одержав владу незаконно.

Читайте також:

Демонстранти у Таїланді намагалися зірвати початок саміту АСЕАН

У Таїланді вимагають від прем'єра протягом доби піти у відставку

Тайські демонстранти не дали працювати новому прем'єру

Таїландська опозиція обіцяє припинити протести
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: