Оприлюднено подробиці медичного обстеження покоївки Стросс-Кана

Французькі ЗМІ оприлюднили результати медичного обстеження покоївки Нафіссату Діалло, котра звинувачуж екс-голову МВФ Домініка Стросс-Кана в сексуальному домаганні.

ЗМІ опублікували подробиці медичного обстеження покоївки Нафіссату Діалло, котра звинувачує екс-голову МВФ Домініка Стросс-Кана у спробі зґвалтування.

Причина отриманих травм: напад. Згвалтування, цитує звіт видання L'Express. У медичному звіті також міститься розповідь покоївки про те, як саме Стросс-Кан здійснив над нею насильство.

Нафіссату Діалло прибула на обстеження в медичний центр St. Luke's-Roosevelt на Манхеттені 14 травня в 15:59 у супроводі поліцейського. Таким чином, мова йде про перше обстеження покоївки, проведене в день, коли Діалло, за її словами, зазнала сексуальних домагань з боку Стросс-Кана. 14 травня Стросс-Кан, котрий на той час займав пост глави МВФ, був узятий під варту на борту літака, на якому він збирався вилетіти з Нью-Йорка в Париж.

Адвокати покоївки заявили, що оприлюднені результати обстеження підтверджують факт нападу на їхню підзахисну. Захист Домініка Стросс-Кана, в свою чергу, звернув увагу на той факт, що більша частина документа складена зі слів "постраждалої". Діалло, додали вони, "вже неодноразово доводила, що її показання не заслуговують довіри".

Стросс-Кан був заарештований 14 травня 2011 року в нью-йоркському аеропорту за звинуваченням покоївки готелю Sofitel в сексуальних діях насильницького характеру. Директора-розпорядника МВФ в останній момент зняли з борту літака, що летів в Париж.

19 травня Стросс-Кан добровільно заявив про відставку з поста директора-розпорядника МВФ. На перших же слуханнях у своїй справі він заявив, що не визнає себе винним.

Прокуратура США раніше заявила, що покоївка Діалло дала неправдиві показання при отриманні притулку в країні, дурила податкові та соціальні органи, а також, ймовірно, збрехала при показаннях під присягою перед великим журі.

Після того, як 4 липня французькі письменниця і журналістка Трістан Банон також подала проти Стросс-Кана позов про спробу згвалтування, почалася французька справа проти екс-голови МВФ. Потерпіла стверджує, що в 2003 році під час інтерв'ю в паризькій квартирі Стросс-Кан накинувся на неї і намагався згвалтувати, і нарешті, через вісім років, вона набралася рішучості довести правду.

Читайте також:

Прокурори відмовилися зняти звинувачення зі Стросс-Кана

Стросс-Кан не буде балотуватися на пост президента Франції від соціалістів

Після звинувачень у зґвалтуванні Стросс-Кан оточив себе чоловіками

Сюжет скандалу зі Стросс-Каном використали для реклами чіпсів

ВідеоПрокурори вісім годин допитували покоївку, яка обвинувачує Стросс-Кана в зґвалтуванні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: