Оприлюднено нові факти біографії Кеннеді: він був змушений займатися сексом і пити гормони

Свого часу Кеннеді зізнався британському прем’єру, що змушений займатися сексом кожні три дні, оскільки страждає від головного болю.

Біограф 35-го президента США Джона Кеннеді заявив, що політик, який випромінював здоровий динамізм і молодість, насправді був мотлохом, і він був змушений займатися сексом кожні три дні через свої численні хвороби.

"Якби народ знав, наскільки хворий Джон Кеннеді, він ніколи б не став президентом", - зауважив Роберт Далек, біограф 35-го президента Сполучених Штатів.

"І справді, свідчення з приватних архівів родини Кеннеді малюють шокуючий портрет Джона Кеннеді, який серйозно відрізняється за розтиражованим іміджем президента-спортсмена", -а зазначив автор.

З дитинства майбутній президент США, замучений астмою і алергією на що тільки можливо, страждав від проблем з хребтом. Після однієї з операцій він кілька тижнів перебував між життям і смертю. А щоб пізніше відповідати посаді сенатора і тим більше президента, Кеннеді був змушений не тільки носити жорсткий корсет, а й ортопедичне взуття.

"Поряд з болезаспокійливими препаратами, антибіотиками, антидепресантами і снодійними, Джон Кеннеді приймав до 5 гарячих ванн на день, щоб зменшити біль", - продовжує автор.

Поряд з придбаним синдромом роздратованого кишечника, у президента було діагностовано зниження функції кори надниркових залоз, про що свідчать раніше невідомі документи. Вимушений приймати гормони, Кеннеді заробив як ускладнення остеопороз, що не могло не погіршити стан його хребта.

"Крім того, у Кеннеді був ще один вельми дивний недуг. Як він пояснив збентежено британському прем'єру Гарольду Макміллану, він змушений займатися сексом кожні три дні - інакше не уникнути головного болю. Вельми оригінальне пояснення стало людською поговіркою розгульного сексуального життя американського президента", - пише видання.

Нагадаємо, у лютому 2010 року було опубліковано відеозапис 1963 року, зроблений 22 листопада - в день прибуття Джона Кеннеді в аеропорт Далласа, коли його вбили.

Читайте також:

У США опубліковано відеозапис, зроблений в останній день життя Кеннеді

Помер найближчий соратник Джона Кеннеді

В США знайшовся позашлюбний син Джона Кеннеді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: