Оприлюднено перший відеозапис вибухів у Туркменії

Відео перших вибухів у туркменському Абадані показує масштаби потенційних руйнувань - видно стовпи чорного диму і яскраве полум'я.

В Інтернеті з'явився відеозапис вибухів у туркменському місті Абадан, розташованому в двадцяти кілометрах від Ашгабада.

На записі, зробленому ввечері 7 липня, видно клуби чорного диму, полум'я, гарячі осколки, що розлітаються на сотні метрів навколо. Лунають потужні удари.

Також можна помітити, що по автодорозі з Абадана на Ашгабад швидким потоком рухаються машини, і всі лише в один бік - геть від міста.

Як пише інформагентство "Фергана", оприлюднені кадри повністю суперечать заявам влади про те, що "повідомлення ЗМІ про вибухи на складах боєприпасів не відповідають дійсності". Нагадаємо, туркменський уряд наполягає, що в Абадані відбулося лише "займання на складі піротехнічних засобів, призначених для феєрверків".

Водночас, за даними місцевих ЗМІ, вибухи сталися на складах боєприпасів.

За підрахунками правозахисників, загинули і постраждали близько 200 людей - "близько ста осіб - це військовослужбовці, решта - цивільне населення, у тому числі діти". Через брак достовірної інформації Туркменію охопила паніка.

Очевидці розповідають, що зараз правоохоронці затримують усіх, хто знімає те, що відбувається, на мобільні телефони і камери. Часто переривається зв'язок, заблоковано Інтернет.

Читайте також:

Загадкові вибухи викликали хаос в Туркменії, повідомляється про 200 жертв

Туркменська влада після вибухів "ізолювала" місто Абадан

У Туркменії почалась паніка через вибухи боєприпасів

Російських громадян не випускають з Туркменії, вимагаючи здати паспорти РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: