Оприлюднено сенсаційні документи: батьки Обами збиралися віддати його на всиновлення

Барака Обаму виховали його мати і вітчим, а його рідного батька, який хотів віддати ще ненародженого сина на всиновлення, називали "слизьким типом".

У США оприлюднені сенсаційні документи, згідно з якими Барак Хусейн Обама, батько 44-го президента країни, планував віддати свого ще не народженого сина на піклування Армії Спасіння.

24-річного студента Гавайського університету, який вів розгульний спосіб життя, до такого вчинку спонукало розслідування імміграційної служби Сполучених Штатів, яка підозрювала його в двоєженстві.

Навесні 1961 року в бесіді з співробітниками служби Обама-старший заявив, що розлучився зі своєю кенійською дружиною перш, ніж оформив відносини з вагітною від нього американкою Енн Данхем.

Він також повідомив, що не живе зі своєю нинішньою дружиною і обіцяв, що віддасть новонародженого на усиновлення. Остання заява Барака Хусейна-старшого підтверджена документально.

"Обама і Данхем, хоча й одружені, але не живуть разом. Міс Данхем веде переговори з Армією Порятунку, щоб віддати їм дитину", - записав 12 квітня 1961 адміністратор імміграційної служби в Гонолулу Лайл Дахлінг.

Ця інформація була отримана на прохання письменниці Саллі Джейкобс, книга якої "Інший Барак: ризиковане і відчайдушне життя батька президента Обами", має вийти в світ наступного тижня. Відомо, що ці імміграційні документи публікувалися і раніше, однак про усиновлення тоді не говорилося.

Зате в своїй книзі "Мрії мого батька" Обама писав, що його мати обмірковувала варіант передачі його у прийомну сім'ю, що пояснювалося, за його словами, вкрай недоброзичливим ставленням до появи у білій родині чорного немовляти.

Батьки Обами
Батьки Обами
За часів подружжя Обами і Данхем змішані шлюби були заборонені в 22 штатах, а в ряді інших зв'язок між представниками чорної та білої рас вважався кримінальним злочином. Молоді люди зустрілися в Гавайському університеті в 1960 році, де вони обидва відвідували курс російської мови. У той час Обама-старший був єдиним африканцем в цьому навчальному закладі. У момент одруження Енн Данхем не знала про те, що у її молодого чоловіка є дружина і дитина в Кенії.

Пара розлучилася в 1963 році - Енн залишилася сама з дитиною на руках, а Барак продовжував заводити все нові романи, але вже в Гарвардському університеті.

Архівні документи свідчать, що в Обама-старший не пропускав жодної спідниці і не раз був попереджений про небажаність подібного роду любовних історій, що розвиваються одночасно. Йому було відмовлено у продовженні в'їзної візи у зв'язку з кенійським шлюбом, проте влада визнала, що багатоженство не є достатньою причиною для депортації.

У цих документах Обаму називають "слизьким типом", від якого чиновники намагаються позбутися різними обхідними шляхами і якому було відмовлено, зрештою, в продовженні візи.

Нинішнього президента США Барака Обаму виховали його мати і вітчим, а також Медлін і Стенлі Данхем - бабуся і дідусь з боку матері. Дід Обами був військовим, а бабця працювала в банку. З 1967 по 1971 роки Барак разом зі своєю сім'єю провів у столиці Індонезії Джакарті. Про цей період його життя недавно був знятий фільм "Обама, дитя Ментенга".

Зараз місце, де жив Барак Обама, представляє собою нагромадження будинків і вузьких вулиць в тіні висоток, а 40 років тому це була околиця міста, де росли фруктові дерева.

Люди, які зберегли спогади про дитинство нинішнього американського президента, розповідають, як мати водила його за руку до школи по брудних вулицях міських околиць, як він, будучи дитиною, плутав солону рибу з сиром і грався з домашніми крокодилами, яких тримали на задньому дворі.

Він був дружний з усіма, запускав з друзями повітряних зміїв, валявся в бруді, тобто був такою же дитиною, як і всі навколо, згадують його колишні сусіди. Він швидко освоївся і незабаром став улюбленцем шкільних вчителів.

У 1982 році, коли хлопчикові виповнилося 11 років, прийшла звістка, що його рідний батько загинув в ДТП.

Читайте також:

Барака Обаму обізвали "м...ком" в прямому ефірі (відео)

Офіційне свідоцтво про народження Обами може виявитися фальшивкою

Скандал у США: республіканка назвала Обаму нащадком шимпанзе

Обама офіційно оголосив, що йде на другий термін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: