Оприлюднено таємні інструкції сирійських спецслужб: вбивати не більше 20 осіб на день

Правоохоронцям наказано не вбивати більше 20 демонстрантів у день, так як перевищення цієї кількості жертв може привернути зайву увагу міжнародної спільноти.

У Сирії опозиція, яка четвертий тиждень проводить антиурядові акції протесту, виклала в Мережу секретну інструкцію, написану владою для співробітників сил безпеки.

У документі, зокрема, даються рекомендації правоохоронцям не вбивати більше 20 демонстрантів у день, так як перевищення цієї кількості жертв може привернути зайву увагу міжнародної громадськості до Сирії.

Крім того, в інструкції сказано, що спецслужби мають покладати відповідальність за масові заворушення в Сирії на інші країни - в першу чергу, на "сіоністський режим". Співробітникам правоохоронних органів рекомендується за допомогою Інтернету втиратися в довіру до опозиціонерів, прикидаючись їхніми прихильниками, і збирати важливу інформацію щодо їх подальших планів.

У документі також рекомендовано поліції і армії не заважати "спеціально навченим агентам в цивільному", які повинні ввійти в натовп задля організації провокацій. З інструкції слідує, що знищувати лідерів маніфестантів повинні снайпери, причому робити вони це зобов'язані, ретельно замаскувавшись.

Як вказують автори інструкції, в районі, в якому проходять антиурядові демонстрації, слід негайно відключити телефон, мобільний зв'язок та електрику, а також закрити доступ в Інтернет. Після цього рекомендується приступати до арешту або ліквідації лідерів опозиції.

У США заявляють, що поки не можуть однозначно відповісти, чи є інструкція справжньою.

Нагадаємо, вже четвертий тиждень тривають сутички сирійських спецслужб, армії і поліції з сунітськими фундаменталістами, які незадоволені тим, що вся влада в країні належить шиїтській течії алавітів.

Читайте також:

У Сирії з початку антиурядових протестів загинули 200 осіб

Кривава розправа над демонстрантами в Сирії: десятки загиблих та поранених

Чавес вважає новою "мішенню імперіалізму" президента Сирії

ВідеоКривава демонстрація у Сирії: від куль гинуть навіть діти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: