Оприлюднено версії, звідки у Путіна синці на обличчі

ЗМІ припускають, що синці на обличчі Володимира Путіна могли бути результатом пластичної операції або невдалим заняттям дзюдо.

Путін приїхав до України із великим синцем на обличчі _4
Вигляд Володимира Путіна, який відвідав Україну 27 жовтня, став предметом обговорення ЗМІ. Серед версій - пластична операція та невдалі заняття дзюдо.

Як відомо, російський прем’єр був загримований і у нього був помітний набряк. Путін, який завжди відзначався балакучістю та хорошим почуттям гумору, цього разу був мовчазний.

На вилицях Путіна чітко проступали синювато-сіруваті плями. Їх можна було б прийняти за синці, якби не симетричність плям і їх правильна форма. На розрив судин це теж не схоже, на "хронічні" кола під очима - тим більше.

Деякі ЗМІ запропонували свій перелік версій зовнішнього вигляду Путіна.

Версія перша: Путін зробив пластику. Можна було б погодитися, якби нижня частина обличчя прем'єра РФ більше не "обважнює" складками.

Версія друга: Путін зробив особливу пластику - підтяжку обличчя, за рахунок втручання в структуру лицьових м'язів (практично хірургічна операція), а не за рахунок "перекроювання" шкіри.

Версія третя: у прем'єра РФ болять зуби, можливо навіть були частково вилучені. Проте, складні стоматологічні втручання чреваті, найчастіше, набряками, а не візуальним "подовженням" обличчя, як у даному випадку.

Версія четверта: Путін невдало позаймався дзюдо.

Нагадаємо, українські журналісти запитали у своїх російських колег, чи все гаразд у Путіна зі здоров'ям. Проте ті запевнили, що нічого підозрілого з настроєм і зовнішністю прем'єра немає, а синців вони не бачать.

Читайте також:

Путін приїхав до України із великим синцем на обличчі

Путін приїхав до України із великим синцем на обличчі (відео)

Путін відмовився від обіду з українськими бізнесменами

Путін привіз з собою до Києва кількох снайперів

ВідеоПутін приїхав до України із великим синцем на обличчі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: