Оприлюднено витрати глави ЄС на приватний літак, розкішний готель і коктейлі

Британські ЗМІ оприлюднили інформацію про світські витрати з казни Єврокомісії чиновниками, зокрема, главою ЄС Жозе Мануелем Баррозу.

Британська некомерційна організація "Бюро журналістських розслідувань" розголосила відомості про витрати голови Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу. Як з’ясувалось, за останні п'ять років тільки транспортні витрати Баррозу становили 7,5 млн євро.

Про це пише британське видання The Guardian.

Зокрема, стало відомо, що в період поїздки Баррозу на конференції ООН із зміни клімату в 2009 році на перельоти приватним літаком пішло 249 тис. євро, а за останні п'ять років транспортні витрати глави Єврокомісії становили 7,5 млн євро.

Під час тієї ж конференції він і 35 інших людей, імена яких не називаються, витратили в розкішному нью-йоркському готелі Peninsula 28 тис. євро.

У статті йдеться, що "поки що значна частина ЄС була охоплена рецесією", тільки на коктейльну вечірку у рамках наукової конференції Discovery 2009 було витрачено 75 тис. євро казенних грошей, всього ж в 2009 році на ці потреби пішло 300 тис. євро".

Також наголошується, що видатковій частині бюджету Єврокомісії "як і раніше не вистачає прозорості".

Видання стверджує, що такі новини зроблять дебати щодо запиту Єврокомісії на наступний рік на 4,9% збільшення бюджету ще більш суперечливими. Так, британський уряд "вже пообіцяв виступити проти".

Читайте також:

Сорос за рік вклав в українські проекти 10 млн доларів

Принц Уїльям з дружиною витрачає 100 тисяч доларів щодня

США вперше відзвітували про витрати на розвідку

Війна з терористами обійшлася США дорожче за війну з В'єтнамом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: