Опубліковане відео жорстокого побиття журналіста "Комерсанта"

Побиття журналіста російського "Комерсанта" записали камери спостереження, встановлені на його будинку.

У Росії напад невідомих злочинців на співробітника газети "Комерсант" Олега Кашина записали камери спостереження.

Камера, встановлена на будинку Кашина, зафіксувала, як у дворі будинку на вулиці П'ятницькій на нього налітають дві людини: один збиває журналіста з ніг, а потім обидва починають наносити лежачому потужні удари.

"Злочинці діяли вкрай жорстоко, - розповіли співробітники правоохоронних органів. - Вони близько двох хвилин розлючено били журналіста залізним прутом, принесеним з собою в букеті квітів".

Напад на Олега Кашина викликав значний резонанс у суспільстві та в ЗМІ. В даний час криміналісти працюють з речовими доказами, вилученими на місці побиття журналіста. Слідчі не виключають, що після низки експертиз вони зможуть вийти на виконавців злочину, повідомило джерело в правоохоронних органах столиці. Він не уточнив, що саме було вилучено на місці злочину, але зазначив, що "з одним з речових доказів проводиться ДНК-експертиза".

Відомо, що перед нападом обидва молодика недовго йшли паралельно за журналістом, в руках у одного були квіти, щоб приховати обрізок арматури, яким, імовірно, наносилися удари.

За деякими даними, в одному з квіткових кіосків неподалік нібито згадали, що у них двоє молодих людей купували букет, але чи були це злочинці, неясно. Нападники, мабуть, добре знали, з якого боку підходить до будинку журналіст, оскільки чатували його в цьому місці, хоча з протилежного боку будинку є такі ж ворота і хвіртка.

Нагадаємо, 30-річний журналіст Олег Кашин був побитий невідомими в ніч на суботу. Як повідомлялося, Кашин отримав важкі травми і був госпіталізований у міськлікарню, яка спеціалізується на щелепно-лицевій хірургії. Медики розповіли, що надійшов до них Олег Кашин у свідомості. У нього були діагностовані переломи щелеп, гомілки, кисті (одна нігтьова фаланга була фактично відірвана), черепно-мозкова травма і численні ушкодження. Журналісту ввели знеболююче.

У суботу Кашину була зроблена операція, він був занурений у стан штучної коми. Олегу відразу провели шинування щелеп, гомілку помістили на витяжку, обробили кисть. "Олег у медикаментозному сні. Стан стабільно важкий. Нігтьової фаланги лівого мізинця не було при вступі, одна нога зламана, щелепи зібрали. Є черепна травма, за нею спостерігають", - писала тоді дружина Кашина Євгена Мілова у своєму блозі на Facebook.

У неділю йому були зроблені нові операції: поставили титанові пластини на зламані щелепи, зафіксували зламану гомілку. Хірурги працювали три години, після чого лікарі запевнили, що мозку Олега нічого не загрожує.

Стан Кашина оцінюється як стабільно-важкий, але він як і раніше знаходиться в штучній комі, щоб не допустити больового шоку.

Читайте також:

У Москві жорстоко побили відомого російського журналіста

Журналіста, постраждалого від рук міліції, звинуватили у побитті жінки

Побитий міліцією донецький журналіст заявив про провокацію

У міліції заявили, що донецького журналіста побили законно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: