Опубліковані нові фото, на яких ізраїльські солдати принижують палестинців

Асоціація ветеранів ізраїльської армії Breaking the silence опублікувала в Інтернеті фотографії, зроблені ізраїльськими солдатами поруч з ув'язненими палестинцями.

Асоціація ветеранів ізраїльської армії Breaking the silence опублікувала в Інтернеті вісім нових фотографій, на яких солдати ЦАХАЛ принижують палестинців.

Публікація шокуючих знімків стала реакцією на полеміку, розпочату кілька днів тому після того, як колишня ізраїльська військовослужбовець Еден Аберджіл розмістила на Facebook фото, на яких вона позує під час своєї військової служби поруч з палестинськими ув'язненими. Альбом дівчина назвала "Армія. Найкращі роки мого життя".

Ці фото були визнані негідними, і ЦАХАЛ, ізраїльська армія, засудив їх, підкресливши, що мова йде про "одиничний вчинок паршивої вівці".

Проте знімки, поширені асоціацією Breaking the silence, свідчать про зворотне, пише французьке видання Le Figaro. "Як з'ясувалося, бувають знімки й гірші тих, що опублікувала Аберджіл", - зазначила газета.

Журналістів також збентежила реакція Аберджіл на хвилю обурення в зв'язку з появою фото в Інтернеті. Ізраїльтянка, яка рік тому завершила військову службу, не може зрозуміти, чому ці фото називають шокуючими.

"Я не розумію, що я зробила поганого. З мого боку не було ані насильства, ані презирства, я нікого не вдарила. Я обходилася з ними шанобливо. Подивіться на фото, я не роблю непристойних жестів або ще чого-небудь подібного", - заявила дівчина.

Представник палестинської влади Гассан Хатіб вважає, що пояснити такий тип поведінки може вкрай юний вік ізраїльських солдатів.

"Кожен ізраїльтянин у 18 років йде на військову службу. Вона триває три роки для молодих людей і 22 місяці для жінок. Вони майже підлітки чи трохи старші", - зазначив Хатіб.

Він пояснив, що молоді люди опиняються в позиції сили, коли вони можуть домінувати над іншими, і це псує їх.

Крім того, стиль життя нового покоління певною мірою сприяє появі подібних скандалів. Фото, зроблені цифровими апаратами або мобільними телефонами, нічого не варті і можуть бути з легкістю відправлені в Інтернет.

Читайте також:

Ізраїльтянка виклала в Інтернеті "армійський альбом" зі зв'язаними палестинцями

Ізраїльських солдатів звинуватили у використанні дитини як живого щита

Американські військові катували й ґвалтували іракських в'язнів

Між Ізраїлем та Туреччиною спалахнув скандал через серіал про війну в Газі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: