Опубліковані перші фото з оргій Берлусконі: рольові ігри та лесбіянки

З досьє, зібраного на італійського прем'єра Сильвіо Берлусконі, стався витік компрометуючих його знімків.

Західна преса опублікувала перші фотографії з секс-вечірок, відомих під назвою "Бунга-Бунга", які влаштовував на своїй віллі прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі.

Компрометуючі знімки були знайдені на ноутбуках і камерах жінок-гостей, які відвідували прем'єрські оргії. Витік фотографій стався з досьє прокуратури: правоохоронці зібрали уже 20 тисяч сторінок даних у справі про обвинувачення Берлусконі у зловживанні службовим становищем та інтимних зв'язках з неповнолітньою повією.

На перших оприлюднених знімках самого Берлусконі немає. Водночас, там є 32-річна телезірка Барбара Герра, яка, вочевидь, грає роль "суворого поліцейського", одягнувшись у форму, яка облягає її тіло, і задиркувато помахуючи наручниками. На інших фото зняті невпізнані жінки, які цілуються одна з одною, а також дівчата у провокаційних позах.

Знімки були зроблені вранці на віллі Берлусконі в Аркорі, неподалік від Мілана.

Нагадаємо, зараз Сильвіо Берлусконі має постати перед судом за звинуваченням у сексуальних стосунках з неповнолітньою марокканською танцівницею Карімою Ель-Маруге на прізвисько Рубі, яка була частою гостею на вечірках прем'єра.

Крім того, передбачається, що Берлусконі заплатив за секс ще 32 жінкам впродовж тільки двох місяців.

Сам прем'єр категорично відкидає усі обвинувачення. 74-річний Берлусконі пожартував, що "33 жінки за два місяці забагато навіть для тридцятирічного".

Читате також:

Берлусконі зізнався, що вже надто старий для сексу

Берлусконі пішов під суд за зв'язок з неповнолітньою повією

У рекламі про кастрацію котів зобразили Берлусконі

Берлусконі розважався з повіями, поки в нього гостював Путін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: