Опубліковані приватні фото коханки Гітлера: вона позувала голою і в образі негра

На фото Єва Браун приймає сонячні ванни лише в купальнику, курить і розважається, хоча Гітлеру й не подобалося куріння, зловживання макіяжем та купання голяка.

В Інтернеті опубліковані невідомі раніше фотографії супутниці Адольфа Гітлера Єви Браун. Приватні знімки коханки фюрера тут же привернули широку увагу публіки. Серед них виявилися вельми незвичайні фото: так, на одній з них кохана Гітлера постала загримованою під негра - одного з тих, кого нацисти вважали представниками "нижчої раси". Фотографії надав журналістам колекціонер Райнхард Шульц.

Набір фотографій з особистого альбому Єви Браун захопили в 1945 році американські військовослужбовці. Опубліковані лише в наші дні, вони знову порушили небувалий інтерес до особистості Браун: кількість пошукових запитів за словами "Eva Braun" в Інтернеті зросла за день більш ніж на 300%.

Фотографії демонструють потяг молодої фотомоделі до розваг. Вона відвідує пікніки, веселі вечірки, приймає сонячні ванни в одному купальнику, курить. Що ж стосується гримування під чорношкірого, то Єва Браун, можливо, зображувала американського актора Ела Джолсон, який зіграв головну роль в 1927 році у фільмі "Джазмен".

Гітлеру не подобалося куріння, зловживання макіяжем, купання голяка і сонячні ванни, але Єва Браун, хоча утримувалася від подібної поведінки в його присутності, не могла відмовити собі в задоволенні розважитися, коли його не було поруч. Про що свідчить хоча б фото оголеної Єви, прикритої лише парасолькою.

Нагадаємо, Єва Браун познайомилася із Гітлером в 1929 році, коли їй було 17 років і вона працювала фотомоделлю у фотографа націонал-соціалістичної партії Генріха Гофмана в Мюнхені. З тих пір вона не розлучалася з Гітлером, але офіційно їхній шлюб був оформлений лише напередодні самогубства, яке вони здійснили спільно 30 квітня 1945.

Фотографії Єви Браун демонструють її "легковажний характер", зазначають британські ЗМІ. З іншого боку, відомо, що супутниця Гітлера двічі намагалася покінчити життя самогубством, відчуваючи, що не отримує достатньо уваги, а після замаху на Гітлера 20 липня 1944 року заявила, що буде залишатися з ним до самої смерті, - і свого слова дотримала.

Читайте також:

Художник зобразив Гітлера вагітним і з жіночими грудьми

Аналіз ДНК показав, що предками Гітлера були негри та євреї

Католики повстали проти картини Богородиці з Гітлером на руках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: