Опубліковані провокаційні фото з "інтимних" вечірок Берлусконі

Іспанська газета опубліковала підбірку скандальних фото Берлусконі. Прем'єр каже, що це справа рук медіа-магната Руперта Мердока.

Фото з вілли Берлусконі
elpais.com
Попри судову заборону, іспанська газета El Pais 5 червня все-таки опублікувала підбірку скандальних фото з інтимних вечірок, які в себе на віллі організовує прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі.

Сам Берлусконі звинуватив в критичних статтях на свою адресу медіа-магната Руперта Мердока.

На його думку, Мердок, чия компанія News Corp незадоволена високим податком на додану вартість для платних телеканалів, навмисне організував проти нього інформаційну компанію, одним з епізодів якої сталі його стосунки з неповнолітньою моделлю.

"Я не хотів би бути грубим, але, на жаль, епізод з ПДВ для телекомпанії Sky Italia, що входить в News Corp, став розривом у відносинах зі Sky і з компанією Мердока", - сказав Берлусконі, виступаючи на власному телеканалі Canale 5.

"Сподіваюся, річ не в цьому, але мені здається, що причина цих нападок пов'язана з нашим рішенням підвищити ПДВ 20%", - заявив він.

Скандал навколо Берлусконі розгорівся після того, як стало відомо про існування фотографій гостей італійського прем'єра, які відвідували його віллу "Чертоза" на Сардінії.

Серед них було багато знімків дівчат або в бікіні, або взагалі без одягу. Особливу увагу преси привернули зображення моделі Ноемі Летіції, якій на момент відвідин вілли ще не виповнилося 18 років.

Прем'єр заявив, що між ним і Летіцією були тільки дружні стосунки, проте дружина Берлусконі Вероніка Ларіо заявила, що подасть на розлучення, оскільки не може жити з людиною, яка "плутається з неповнолітніми".

Берлусконі добився через суд заборони на публікацію фотографій, серед яких були навіть знімки оголеного чеського прем'єра Мірека Тополанека.

Глава італійського уряду вважає, що це розслідування "інспіроване лівими", які напередодні виборів в Європарламент прагнуть підняти свою популярність.

Читайте також:

Берлусконі призначив топ-моделей європарламентарями від Італії

Подружки Берлусконі називали його "татусем". Одна з них написала про це книгу

Дружина Берлусконі подає на розлучення

Берлусконі відправив моделі кольє від "татуся-вчителя". Дружина в шоці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: