Опублікований список країн, де найсерйозніше порушуються права людини

Перелік держав, в яких найсерйозніше порушуються права людини, міститься в обнародуваній черговій доповіді про дотримання прав людини в світі за минулий рік.

 КНДР, Куба, Іран, Судан, Сомалі, М'янма і Зімбабве зараховані Сполученими Штатами до розряду країн, де найсерйозніше порушуються права людини. Такий перелік держав міститься в обнародуваній черговій доповіді про дотримання прав людини в світі за минулий рік, який був підготовлений Держдепартаментом США.

За його оцінкою, гірше за все право людини забезпечуються в тих країнах, де "влада концентрується в руках непідзвітних нікому правителів".

Росія в документі піддана критиці, поряд з Китаєм, Пакистаном, Афганістаном, Іраком і ще декількома державами.

За оцінкою Держдепу, в КНР послужний список в області прав людини "залишається поганим, а в деяких областях навіть погіршав".

У Білорусії, як вважають автори документа, спостерігається "подальше обмеження громадських  свобод, у тому числі свободи преси, слова, зборів, асоціацій і свободи релігії".

До Грузії, як видно з документа, США налагоджені менш критично. У доповіді наголошується, що президентські вибори, на яких Михайло Саакашвілі був переобраний на новий термін, по оцінках спостерігачів, в цілому відповідали стандартам ОБСЄ.

В той же час вибори були відмічені лавою серйозних проблем. Зокрема, поступало багато повідомлень про залякування виборців і надання на них тиску. У доповіді також наводяться дані про "політично мотивовані затримання" людей. Цікаво, проте, що грузинська влада при цьому навіть і не згадуються.


Читайте також:

Московська суддя виграла в Європейському суді процес проти Росії

Громадяни СНД можуть стати контрактниками в Росії

Страсбурзький суд оштрафував Росію на 250 тис. євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: