Опубліковано листи бен Ладена: він скаржився на жорстокість однодумців

Дата публікації
Перегляди
1516
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Опубліковано листи бен Ладена: він скаржився на жорстокість однодумців

США розпочали публікацію листів Усами бен Ладена

"Терористу номер 1" не подобалося, що в терактах, скоєних його однодумцями по всьому світу, гине дуже багато мусульман.

У США офіційно опубліковані 17 документів, вилучених з будинку колишнього лідера "Аль-Каїди" Усами бен Ладена.

Листи вбитого терориста і його помічників свідчать про те, що його організація в останні роки переживала занепад, що сам він майже нічого не контролював і скаржився на методи боротьби його однодумців.

Зокрема, "терористу номер 1" не подобалося, що в терактах, скоєних його однодумцями по всьому світу, гине дуже багато ні в чому не винних мусульман. За його словами, щоб завоювати підтримку населення різних країн, терористам слід відмовитися від такої практики і спрямувати свої зусилля на протистояння із Заходом, в першу чергу - з США, а не домагатися влади в мусульманських країнах.

Бен Ладен, наприклад, закликав соратників не повторювати помилок "Аль-Каїди в Іраку" - величезного числа жертв серед мирного населення при проведенні терактів. Крім того, йому не подобалися жорстокі порядки, встановлені сомалійським угрупуванням "Аль-Шабаб" на підконтрольній їй території. Бен Ладен, зокрема, висловлювався проти відрубування кінцівок за кримінальні злочини.

Слід зазначити, що документи не містять згадки про якісь конкретні операції, що планувалися лідером "Аль-Каїди". Листування бен Ладена з іншими терористами - це, в основному, роздуми про стратегію джихаду.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1516
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація