Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Опубліковано відео неймовірно швидкого будівництва двох лікарень для пацієнтів з коронавірусом в Ухані

Опубліковано відео неймовірно швидкого будівництва двох лікарень для пацієнтів з коронавірусом в Ухані

Одна лікарня зможе приймати пацієнтів вже 3 лютого, друга запрацює з 5 числа.

У китайському місті Ухань, звідки почав поширюватися смертоносний коронавірус, рекордно швидкими темпами будують дві лікарні.

Відео з будівельних майданчиків публікують ряд світових ЗМІ.

Зазначається, що будівництво однієї лікарні Уханя "Хуошеншань" розпочалося 24 січня. А вже 3 лютого вона запрацює і буде розрахована на 1000 місць (25 тис кв.м).

Друга лікарня "Лейшеншан" має запрацювати 5 лютого на площі 30 тис. квадратних метрів. Вона буде розрахована на 1300 місць, повідомляє CGTN. Будівництво цієї лікарні розпочалося 27 січня.

На відеороликах видно, якими швидкими темпами будуються медичні заклади і скільки техніки задіяно у будівництві.

За повідомленнями китайських ЗМІ, у будівництві задіяно 10 мільйонів людей.

Інше відео від 27 січня показує, який вигляд мають лікарні: "Хуошеншань" на п’ятий та "Лейшеншан" на другий день будівництва.

24 січня влада Уханя заявила, що через переповненість лікарень та дефіцит тестових наборів, у місті з нуля всього за шість днів буде побудовано новий госпіталь.

Пізніше було ухвалено рішення про будівництво ще однієї лікарні.

Зазначимо, що станом на ранок 28 січня від вбивчого коронавірусу померли вже 107 людей, понад 4,5 тисячі інфіковано.

Протягом останніх кількох тижнів, крім материкового Китаю, вірус поширився й до іноземних країн - зокрема, Австралії, Канади, Франції, Макао, Малайзії, Японії, Сингапуру, Південної Кореї, Тайваню, Таїланду, США, В'єтнаму, Непалу та Камбоджі. 

Розповсюдження коронавірусу в світі, вірус у Китаї, оновлена інфографіка 27 січня
ТСН.ua

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Розповсюдження коронавірусу в світі, вірус у Китаї, оновлена інфографіка 27 січня
ТСН.ua

Відео Коронавірус передається під час інкубаційного періоду - китайське МОЗ

Лише за останню добу від нього загинули 24 людини, таким чином кількість загиблих натепер зросла до 80. Число інфікованих також підскочило - 3 тисячі людей перебувають на лікарняних ліжках. З них 41 - за межами Китаю. Підтверджені випадки найбільше фіксують в азійському регіоні, згідно з даними ВООЗ, однак вірус встиг поширитися ще й на США, Австралію, Канаду та Францію.

Коронавірус передається під час інкубаційного періоду - китайське МОЗ

Залиште свій коментар

Вибір редакції