Опубліковано відео з моментом удару американської "матері всіх бомб"

Були ліквідовані десятки ісламістів. 

Міністерство оборони США опублікувало відео з ударом "матері всіх бомб"  GBU-43 силами США по підземних тунелях бойовиків в Афганістані.

Найбільша неядерна бомба у світі вбила принаймні 36 ісламістів.  Удар був направлений на низку підземних тунелів та печер, де переховуються бойовики "Ісламської держави".

На відео видно величезний стовп диму, який залишила "матір всіх бомб" після вибуху. 

Вибух знищив три підземних тунелі, а також зброю і боєприпаси, але цивільні особи не постраждали, повідомив прес-секретар міністерства оборони Афганістану.

Нагадаємо, у ніч проти п'ятниці 14 квітня США застосували "матір всіх бомб", щоб зменшити простір для операцій бойовиків ІД проти американських військових радників та афганських сил безпеки.

В.о. речника Держдепартаменту США Марк Тонер зазначив, що рішення було зважене. Атаку здійснили після низки обговорень з афганським урядом.

Застосування GBU-43 – друга гучна військова операція при президентові Дональдові Трампі. Минулого тижня за його вказівкою американські військові випустили 59 ракет "Томагавк" по сирійській авіабазі Шайрат, з якої, на думку Пентагону, 4 квітня здійснювалася хімічна атака на місто Хан-Шейхун. В результаті атаки загинули щонайменше 72 людини. 

ВідеоСША скинули бомбу на Афганістан

Залиште свій коментар