Оприлюднено перекреслений документ з більш м'яким вироком Ходорковському

Колишній прес-секретар Хамовнічного суду, де розглядалась справа Ходорковського, надала слідчим компрометуючі голову суду документи.

Колишній прес-секретар Хамовнічного суду Москви Наталія Васильєва на опитуванні в Слідчому комітеті 14 червня передала слідству три сторінки резолютивної частини вироку Михайлу Ходорковському та Платону Лебедєву, не оприлюдненого суддею Віктором Данилкіну.

"У перекресленому документі з трьома знаками оклику на кожній сторінці зазначено: "Остаточно призначити Ходорковському М.Б. покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 10 років з відбуванням покарання у виправній колонії загального режиму ", - повідомили у правозахисній асоціації "Агора".

По Платону Лебедєву в фотокопії, переданої 14 червня в Слідчий комітет, також зазначено 10 років.

Наталія Васильєва пояснила, що ці документи потрапили випадково в її папку з підписаними документами.

Фотографії переданих в СК документів були опубліковані на сайті Відкритого інформагентства.

Нагадаємо, 14 лютого помічниця судді Віктора Данилкіна Наталія Васильєва заявила, що вирок екс-главі ЮКОСу Михайлу Ходорковському і колишньому керівнику МФО Менатеп Платону Лебедєву, засудженим у кінці грудня 2010 року на 14 років за розкрадання нафти та відмивання виручки з її продажу, був написаний суддями Мосміськсуду.

У Московському міському суді цю заяву визнали провокацією, а Данилкін назвав "одкровення" своєї помічниці наклепом.

24 лютого стало відомо, що Васильєва пройшла перевірку на детекторі брехні. Як показав тест, вона дала інтерв'ю за своєю ініціативою і не отримувала за це грошей.

Читайте також:

Ходорковського відправили у колонію

Ходорковського і Лебедєва визнали в'язнями совісті

Ходорковському і Лебедєву зменшили перебування за ґратами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: