Ґордон Браун - майже прем'єр Британії

Канцлера Казначейства (міністра фінансів) Великобританії Ґордона Брауна офіційно затверджено лідером правлячої Лейбористської партії.


Як передає кореспондент "РИА Новости”, це відбулося в неділю на спеціальній конференції лейбористів. 56-річного Ґордона Брауна було обрано лідером партії на безальтернативній основі, оскільки ніхто з його суперників не зміг набрати достатньо голосів депутатів парламенту від лейбористської фракції для висунення своєї кандидатури. 

У середу, 27 червня, нинішній прем'єр-міністр Сполученого Королівства Тоні Блер передасть свій пост новому лідерові правлячої Лейбористської партії. 

Саме Блер у неділю вийшов на сцену конференц-центру в Манчестері, аби проголосити Брауна новим лідером лейбористів. "Це мій друг уже впродовж 20 років", - сказав усе ще прем'єр Блер про Брауна. 


Основні пріоритети діяльності Брауна на посту прем'єр-міністра вже відомі. Він пообіцяв, як і раніше, надавати першорядну увагу підтримці охорони здоров'я й освіти у Великобританії. Серед нових напрямів - прискорення темпів будівництва доступного житла з урахуванням стандартів екології й енергозбереження, а також проведення конституційної реформи в країні. 

Тоні Блер
Архів
Тоні Блер послідовно чинить так, аби Ґордон Браун став його наступником.

Саме Браун має готувати партію до наступних парламентських виборів, що повинні відбутися до 2010 року. Передвиборна кампанія обіцяє стати дуже напруженою через збільшену конкуренцію з боку Консервативної партії на чолі з молодим і енергійним Дейвідом Кемероном.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: