Орендувала труну і запросила рідних: у Домінікані жінка влаштувала репетицію свого похорону

Дата публікації
Перегляди
1038
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Орендувала труну і запросила рідних: у Домінікані жінка влаштувала репетицію свого похорону

Фото: pixabay.com

Влаштувати собі похорон жінка вирішила через пандемію коронавірусу.

Мешканка Домінікани 59-річна Майра Алонзо влаштувала фейковий власний похорон, аби здійснити свою мрію. На церемонію, яка їй обійшлася у щонайменше 710 фунтів стерлінгів (понад 27 тис. грн), її наштовхнули масові смерті через пандемію.

Про це повідомляє Daily Mail.

Репетицію похорону жінка організувала в рідному місті Сантьяго. Вона взяла в оренду білу труну і запросила на церемонію родичів і друзів. Майра одягнула світлий одяг, а на голову почепила вінок із квітів. Ба більше, жінка навіть лягла в труну, закрила очі і прикинулася мертвою.

Присутні родичі і друзі усміхалися ж і знімали церемонію на камери. Жінка зізналася, що витратила близько 710 фунтів стерлінгів (27 552 грн) на організацію фальшивого похорону.

"Якщо завтра я помру, я не хочу, щоб хтось організовував мені похорон, бо я все вже зробила за життя", - заявила Алонзо, жартома сказавши, що не радить близьким вмирати в найближчому майбутньому, бо в труні дуже самотньо.

59-річна Майра Алонзо з Домінікани / Фото: The Daily Mail

Нагадаємо, у Лонг-Айленді в американському штаті Нью-Йорк 42-річний працівник цвинтаря копав могилу на глибині понад двох метрів, але раптово його засипало землею і він загинув.  

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1038
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація