Організатора різанини на Кубані знайшли серед гостей на інавгурації Мєдвєдєва

Організатор кривавої різанини на Кубані Сергій Цапок був присутній на інавгурації президента Дмитра Мєдвєдєва у травні 2008 року.

Організатор кривавої різанини на Кубані був присутній на інавгурації президента Дмитра Мєдвєдєва в Кремлі 7 травня 2008 і навіть потрапив в об'єктиви телекамер.

На думку редакції "Новая газета", саме Сергія Цапка виразно видно на офіційних відеокадрах, які транслювалися по всіх телеканалах країни.

Як зазначено, Цапок, колишній спочатку районним депутатом, а потім членом Ради молодих депутатів Краснодарського краю, входив до складу делегації , яка поїхала до Москви. Його банда "страшно пишалася" тим, що їхній лідер особисто побував на кремлівській церемонії, а сам Цапок, повернувшись, "гнув пальці вже з державною витонченістю".

Судячи з відеозапису, людина, яка схожа, на думку журналістів, на Сергія Цапка, знаходилася в першому ряду гостей, що вишикувалися вздовж червоної килимової доріжки, по якій йшов Мєдвєдєв. Ця людина невисокого зросту і дуже щільної статури, навіть з "черевцем". Від інших його різко відрізняє те, що він не аплодує, коли обраний президент проходить повз, а опустив руки і схрестив долоні.

На офіційному кремлівському відео ця людина з'являється на 22:34 хвилині.

Втім, є й альтернативна думка - "Цапок" скоріше схожий на співробітника Федеральної служби охорони (ФСО), і з цим, до речі, погоджуються учасники форуму на сайті "Жива Кубань", де ще раніше була піднята тема "схожості".

Нагадаємо, Сергій Цапок - молодший брат Миколи Цапка, попереднього ватажка Кущевської банди, якого восени 2002 року розстріляв невідомий кілер. Як пише "Новая газета", це сталося невдовзі після того, як Микола оголосив, що скоро буде коронований злодієм в законі.

Похорон старшого Цапка відбулися 4 листопада - саме в цей день через вісім років бандити вирізали три сім'ї в будинку фермера Сервера Аметова, включаючи двох немовлят, дівчинку постарше і хлопчика-підлітка.

На відміну від старшого брата, Сергій Цапок розумів силу офіційної влади і прагнув легалізуватися.

Як зазначає "Новая газета", Кущевське угруповання виробило свій стиль та ідеологію: здоровий спосіб життя, спорт, дисципліна, православ'я, націоналізм. Її членам суворо заборонено пити й курити. Щоденні бойові тренування обов'язкові для кожного.

Досить до речі "Російська газета" знайшла цікавий документ 2009 року - дисертацію Сергія Цапка на здобуття наукового ступеня кандидата соціологічних наук. Її тема - "Соціокультурні особливості способу життя та цінності сучасного сільського жителя".

Нагадаємо, жорстоке вбивство трьох сімей було скоєно в станиці Кущевська 5 листопада. У той день співробітники правоохоронних органів виявили в приватному будинку тіла 12 загиблих, зокрема чотирьох дітей.

За основними версіями слідчих, це помста за вбивство старшого брата Цапка та розбійний напад з метою заволодіння майном. Заарештувати Сергія Цапка слідчим допомогли місцеві кримінальні авторитети.

Читайте також:

Масове вбивство в Росії: невідомий вирізав сім'ю з 12 людей

У Москві святкування Дня міста закінчилося кровопролиттям (відео)

У Росії сталася масова різанина в колонії суворого режиму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: