Організатори нарахували 40 тисяч чоловік на марші пам'яті Нємцова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Учасники ходи також активно виступали за звільнення українки Савченко.

У Москві сьогодні, 27 лютого, згадували Бориса Нємцова. Як повідомляється у сюжеті ТСН.19:30, на марш пам'яті відомого російського опозиційного політика прийшло, за даними організаторів, не менше 40 тисяч людей, хоча московські поліціанти нарахували в п'ятеро менше.

Люди несли московськими проспектами в руках портрети Нємцова та державні прапори Росії з чорними траурними стрічками. На плакатах були висловлювання опозиціонера проти анексії Криму та російського вторгнення на Донбас.

Москвичі не приховали свої почуття та говорили про велике значення Нємцова для сучасної Росії.

"Для нас, звичайно, це був великий, страшний удар – його загибель. Здавалось, він такий легкий, веселий, а виявилось, він дуже важливий для всієї опозиції. Зараз тільки через рік розумієш, яке місце він займав", - розповідає москвичка.

"Це один з небагатьох політичних діячів, який дуже близький до народу. Він міг розмовляти на рівних з будь-якою людиною – робітником, професором, маршалом, з ким завгодно", - згадує мешканець російської столиці.

Фотогалерея "Росія без Путіна" та "Врятуйте Савченко". У Москві тисячі людей вийшли на марш пам'яті Нємцова (17 фото)

Однодумці Бориса Нємцова переконані, що його смерть пов'язана з непримиримою критикою господаря Кремля.

"Борис був одним із тих рідкісних політиків, хто дозволяв собі розкіш говорити правду. Він був дуже сміливою людиною. Він був одним із найжорсткіших критиків путінського режиму, за що власне він і поплатився, але за що його дуже поважала", - заявив Андрій Нечаєв, міністр економіки РФ 1992-1993 роках.

Певною мірою марш пам'яті Бориса Нємцова перетворився в антивоєнну акцію. Адвокати української героїні Надії Савченко під державними прапорами України та національними стягами кримських татар вимагали звільнити льотчицю.

"Ім'я Нємцова і Савченко зараз дуже поруч. Його останнє інтерв'ю було про Савченко. У цьому сенсі ми бачимо якесь символічне значення. Підтримавши хід в пам'ять про Бориса Нємцова ще раз вигукнути про те, що ми вимагаємо звільнення Надії Савченко", - повідомив адвокат Марк Фейгін.

По завершенню ходи сотні людей відправились на Великий москворецький міст покласти квіти до місця загибелі політика.

Як уже повідомлялося. під час мітингу в центрі Москви лунав Гімн України. Присутні несли також прапори нашої держави та транспаранти з осудом агресії РФ і на підтримку українців.

Відео Сьогодні російська столиця згадувала Бориса Нємцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції