Організатору бійні на Філіппінах пред'явлені звинувачення

Організатору вбивства 57 людей на Філіппінах пред'явили офіційні звинувачення.

Сину губернатора філіппінської провінції Магуінданао Андалю Ампатуану-молодшому пред'явлені офіційні звинувачення як мінімум у 25 вбивствах.

Згідно з показами свідків, Ампатуан-молодший особисто був присутній при масовому розстріл на острові Мінданао, в результаті якого було жорстоко вбито 57 людей. Син губернатора був одним з організаторів злочину і керував діями бойовиків.

Нагадаємо, Андаль Ампатуан-молодший є сином губернатора провінції Магуінданао, що знаходиться при владі кілька десятків років. Він був головним претендентом на губернаторське крісло, однак проти наступника виставив свою кандидатуру інший місцевий політик - Ісмаель Мангудадату. Кортеж, який віз документи для реєстрації Мангудадату на губернаторських виборах був розстріляний 23 листопада. Серед убитих були дружина і сестри Ісмаеля, а також його найбільш віддані прихильники.

Також того ж дня були виявлені обезголовлені тіла 13 чоловіків і 8 жінок. 25 листопада поліція заявила про виявлення нових тіл.

Виборча кампанія в Магуінданао стартувала минулого тижня, а самі вибори повинні відбутися в 2010 році. У провінції відзначено гостре політичне протистояння. Напередодні виборів на півдні Філіппін традиційно виникають збройні конфлікти, оскільки в цьому регіоні знаходиться велика кількість озброєних мусульманських повстанців і прихильників різних політичних рухів.

Читайте також:

На Філіппінах оголошено надзвичайний стан у зв'язку з вбивством заручників

Вибори на Філіппінах: більш ніж 40 людям відрубали голови

Жертвами передвиборчої компанії на Філіппінах стали 52 людини

Організатору масового вбивства на Філіппінах висунули звинувачення

ВідеоОрганізатору бійні на Філіппінах пред'явлені звинувачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: