Віктор Бут став героєм гостросюжетного роману

Герой у книжці частково списаний з Віктора Бута. Працюючи над книгою, письменник кілька разів зустрічався з ним, відвідуючи його у в'язниці в Таїланді.

Французький автор гостросюжетних романів Жерар де Вільє написав книгу, частково засновану на біографії російського підприємця, якого звинувачують у продажі зброї,  Віктора Бута.

На думку автора роману "Бангкокська пастка", Бут незвичайна і дуже симпатична людина. Працюючи над книгою, де Вільє кілька разів зустрічався з російським бізнесменом, відвідуючи його у в'язниці в Таїланді.

Як вважає письменник, Бут дійсно перевозив різні вантажі, у тому числі і зброю, в гарячі точки. За версією де Вільє, за Бутом стоїть Головне розвідувальне управління російського Генштабу, а діяльність підприємця була б неможлива без мовчазної згоди спецслужб різних країн світу.

Де Вільє вважає, що реального Бута вишлють із США до Росії, адже герой його книги в підсумку повертається додому.

Нагадаємо, в 2007 році де Вільє, автор безлічі детективів і шпигунських романів, випустив книгу "Полоній-210, або як Володимир Путін наказав убити Олександра Литвиненка". 80-річний письменник не раз зізнавався, що події у світі дають йому неосяжний матеріал для сюжетів.

Бут, якого американські спецслужби вважають одним з найбільших постачальників зброї у світі, був арештований в Бангкоку в березні 2008 року, а 16 листопада 2010 екстрадований до США.

Йому вже висунули звинувачення в торгівлі зброєю, змові з метою вбивства громадян США і підтримці тероризму. Передбачається, що процес над росіянином розпочнеться 10 січня 2011 року.

Читайте також:

Дружина Бута: Росія відправила кілерів за чоловіком

Справа Бута: Росія заявила, що їй нема чого приховувати

Бут не визнав провину по жодному пункту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: