Особистий адвокат Трампа відкинув звинувачення екс-директора ФБР на адресу президента США

Президент не був об'єктом розслідування ФБР відносно втручання Росії у вибори в США, - нагадав адвокат.

Особистий адвокат Дональда Трампа Марк Касовіц заперечив звинувачення, оприлюднені екс-директором ФБР Джеймсом Комі на слуханнях у Сенаті.

Про це пише Укрінформ.

Він зауважив, що свідчення Комі свідчили, що "президент ніколи не намагався перешкоджати слідству щодо намагань Росії втрутитися у вибори в 2016 році".

Водночас, Касовіц заперечив, що Трамп будь-коли просив Комі припинити розслідування проти Майкла Флінна.

"Президент ніколи формально або по суті не наказував та не просив Комі припинити будь-яке розслідування, в тому числі, не пропонував, як сформулював це пан Комі, "залишити Флінна в спокої", - наголосив юрист.

"Президент також ніколи не говорив Комі слів "мені потрібна вірність, я очікую вірності", - продовжив Касовіц.

Він наголосив, що в Білому домі вправі розраховувати на вірність з боку тих, хто служить в адміністрації.

Однак, Комі, за словами адвоката Трампа, став одним із тих, хто намагається підірвати цю адміністрацію незаконним витоком секретної інформації. Він наголосив, що екс-директор ФБР поділився змістом своїх доповідей щодо спілкування з президентом з колегами, які допустили витік цієї інформації в ЗМІ.

"Ми залишимо це відповідним органам, щоб вони визначили, чи повинен цей витік розслідуватися разом з усіма іншими", - зазначив Касовіц.

Адвокат Трампа ще раз наголосив, що свідчення Комі підтвердили те, що президент не був об'єктом розслідування ФБР відносно втручання Росії у вибори в США.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп у березні просив двох керівників розвідувальних структур США допомогти йому чинити опір розслідуванню ФБР щодо зв'язків його кампанії із РФ. Однак чиновники відмовились це робити. 

Трамп звертався з таким проханням до керівників розвідувальних структур після заявили директора ФБР Джеймса Комі щодо розслідування втручання РФ у вибори у США. Трамп відправив у відставку Комі 10 травня за рекомендацією міністра юстиції, генпрокурора Джеффа Сешнса. 

Фотогалерея Клятви, сотні фотографів та емоції. Як екс-глава ФБР перед Сенатом звітував (15 фото)

ВідеоЗвільнений президентом директор ФБР розповів про скандальні подробиці розмов з Трампом

Залиште свій коментар