Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Особистий охоронець Трампа помер під час поїздки президента до Європи

В агента Секретної служби стався інсульт.

Американський агент Секретної служби з 19-річним стажем загинув від інсульту під час візиту Трампа до Великої Британії.

Про це повідомляє The Guardian.

Зазначається, що охоронець працював над захистом президента, коли той перебував у власному гольф-клубі в Шотландії Trump Turnberry – так президент США вирішив завершити свою поїздку Європою.

Так, інсульт в охоронця стався в неділю, 15 липня. Він отримав екстрену медичну допомогу, проте лікарям не вдалось його врятувати. Він помер 17 липня в оточенні найближчих членів сім’ї.

Нагадаємо, після саміту НАТО Трамп вперше навідався з візитом до Великої Британії. Там він зустрівся з королевою Єлизаветою ІІ та прем'єркою Терезою Мей. На офіційному рівні зустріли Трампа з усіма почестями. Але під час 4-денного візиту у самому Лондоні його майже не було, бо на вулицях його зустріли протестами. Активісти обурені внутрішньою і зовнішньою політикою американського лідера. 

Згодом також у Глазго протестувальники заповнили одну із площ міста через приїзд Трампа. Вони заявляли, що Шотландія виступає проти "політики ненависті" американського президента.

ВідеоБагатотисячні протести та вечеря з Королевою: Трамп прилетів до Британії

З саміту НАТО - на зустріч із королевою. Американський президент Дональд Трамп зараз - із першим візитом у Великій Британії. Напередодні він із дружиною повечеряв у компанії британської прем'єрки Терези Мей з чоловіком. На офіційному рівні зустріли Трампа з усіма почестями. Але під час 4-денного візиту у самому Лондоні його майже не буде, бо на вулицях його зустрічають протестами. Активісти обурені внутрішньою і зовнішньою політикою американського лідера. 

Багатотисячні протести та вечеря з Королевою: Трамп прилетів до Британії

Вибір редакції