Останній диктатор Аргентини постав перед судом

У Буенос-Айресі судять диктатора Ренальдо Біньоне, котрого звинувачують у порушенні прав людини в роки військової хунти.

У Буенос-Айресі розпочався судовий процес проти останнього військового диктатора Аргентини Ренальдо Біньоне, котрий керував країною в 1982-1983 роках.

Головним пунктом звинувачення Біньоне є порушення прав людини, допущені на військовій базі Кампо-де-Майо в околицях Буенос-Айреса, на якій в роки військової хунти (1976-1983) розташовувалися секретні в'язниці. Генералу Біньоне і шести іншим колишнім військовим і поліцейським належить відповісти за долю 56 в'язнів Кампо-де-Майо.

Очікується, що судовий процес триватиме до березня 2010 року.

Це вже не перший судовий розгляд, на якому 81-річний Біньоне фігурує в якості обвинуваченого.

Перший суд у справі про арешти, тортури і вбивства в Кампо-де-Майо пройшов незабаром після відставки генерала - в 1985 році. Його визнали винним, але в 1986 році він був відпущений відповідно до нового закону президента Рауля Альфонсини, який постановив зупинити судові процеси по справах про військові злочини, скоєних у роки диктатури.

У 1999 році він знову постав перед судом, цього разу у справі про викрадення дітей. З огляду на вік Біньоне, суд засудив його до домашнього арешту. Однак у травні 2007 він знову був відправлений до в'язниці за звинуваченням у порушенні прав людини.

Читайте також:

Караджич вирішив припинити бойкот Гаазького трибуналу

"Залізну леді Балкан" достроково випустили з в’язниці

Жак Ширак предстане перед судом за розкрадання коштів

У Канаді засудили руандійця, винного в геноциді і військових злочинах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: