Остання пасажирка "Тітаніка" вдруге розпродує речі

За вторговані на аукціоні кошти Мілвіна Дін планує оплатити перебування в будинку престарілих.

Остання пасажирка "Тітаніка" Мілвіна Дін, що вижила, продасть свої речі з аукціону, щоб сплатити перебування в будинку престарілих.

Це вже другий розпродаж речей Дін. Півроку тому 97-річна британка вторгувала на аукціоні 30 тисяч фунтів стерлінгів. Новий аукціон призначений домом Henry Aldridge & Son на 18 квітня.

Як очікується, дохід від нього буде приблизно таким же, як від минулого розпродажу.

До числа лотів увійде полотняний мішок, в якому маленьку Мілвіну колись підняли з шлюпки на борт рятувального корабля. Втім, деякі експерти сумніваються в достовірності цього предмету.

Решта 16 предметів, які Дін планує продати, пов'язані з мандрівкою на "Тітаніку", але не були безпосередньо на кораблі. На всіх речах Дін поставить автографи.

У 1912 році, коли затонув "Тітанік", Мілвіні Дін було 9 тижнів. Вона знаходилася на судні разом зі своїми батьками і братом. Під час корабельної аварії загинув батько Дін, а вся решта членів сім'ї врятувалася.

На сьогоднішні Дін є єдиною живою людиною, яка колись була врятована з "Тітаніка". Всього під час корабельної аварії вціліли приблизно 700 з 2200 пасажирів судна.

Остання пасажирка "Тітанвка" ніколи не була заміжньою і не має дітей. У неї є лише далекі родичі, які не допомагають їй матеріально. Вартість перебування Мілвіни Дін в будинку пристарілих складає 36 тисяч фунтів стерлінгів в рік. Якщо вона не зможе платити, витрати на її утримання візьме на себе держава. Але тоді Дін не матиме права самостійно вибирати установу, в якій вона захоче проживати.

Журналісти звернулися до Дін з проханням особисто розповісти про аукціон, але вона не змогла підтримувати бесіду через інфекційну хворобу горла.

Одночасно з речами Дін на аукціоні будуть продані листи, що належали сім'ї "передостанньої" пасажирки "Титаніка" Барбари Вест Дайтон. У цих листах йдеться про подорож на "Тітанику" і про корабельну аварію. Дайтон пливла на "Тітанику" в 10-місячному віці. Вона померла в 2007 році.

Читайте також:

На "Титаніку" врятувалися зухвалі янкі. Ввічливі британці потонули

Леонардо ДіКапріо хоче одружитись

Остання пасажирка "Титаніка" продасть спогади про трагедію

Квиток на "Титанік" продали за 66 тисяч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: