Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Останнє попередження: у ЄС закликають Велику Британію підготувати реалістичні пропозиції після Brexit

Велика Британія пообіцяла зберегти між Північною Ірландією та Ірландською Республікою прозорий кордон.

За підсумками саміту в Брюсселі 27 держав ЄС повідомили Великобританію, що вона повинна підготувати "реалістичні і обґрунтовані пропозиції" про майбутні відносини з Європейським Союзом після Brexit.

Про це пише Associated Press.

"Найскладніші завдання все ще не вирішені", - сказав журналістам глава Європейського ради Дональд Туск.

"Це останнє попередження, щоб викласти всі карти на стіл", - додав він.

У своїй заяві ЄС також закликав "активізувати зусилля" для укладення угоди, а також заявив, що держави-члени, інституції і підприємства ЄС повинні "активізувати свою роботу щодо забезпечення готовності на всіх рівнях і для всіх результатів".

Фотогалерея Присвячується Brexit: Бенксі намалював графіті з відбитою зіркою Євросоюзу (2 фото)

Велика Британія пообіцяла зберегти між Північною Ірландією та Ірландською Республікою прозорий кордон, вільний від митних постів та іншої інфраструктури.

Посадові особи ЄС з нетерпінням чекають докладних пропозицій від Великої Британії про те, як цього можна досягти, враховуючи наполягання британської прем’єрки Терези Мей про те, що Велика Британія покине митний союз ЄС.

Посередник ЄС щодо Brexit Мішель Барньє зауважив, що " величезні і серйозні розбіжності продовжують залишатися, зокрема в Ірландії та Північної Ірландії".

ВідеоБританці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Нагадаємо, уряд Великої Британії уникнув поразки під час голосування у нижній палаті парламенту - Палаті громад - щодо законопроекту, котрий давав парламентарям можливість блокувати угоду щодо умов виходу країни з ЄС. Депутати 319-ма голосами відхилили законопроект, який надавав парламенту більший контроль над процесом Brexit. За відповідний документ проголосували 303 парламентарі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції