"Освенцим" у корівнику призвів до масових перевірок аграріїв у Білорусі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Органи контролю вже знайшли понад 500 порушень.

Комітет державного контролю Білорусі проводить масові перевірки сільськогосподарських підприємств у всій республіці, після того як президент країни Олександр Лукашенко побачив "Освенцим" на коров'ячій фермі. Про це повідомив заступник директора Департаменту фінансових розслідувань комітету Віктор Франскевич у програмі "Головний ефір" каналу "Білорусь 1".

"За прихованим множинним фактами безгосподарності, із заподіянням шкоди у великому розмірі, органами фінансових розслідувань дається правова оцінка з порушенням кримінальних справ. Тільки за 5 квітня у всіх областях республіки порушено сім кримінальних справ за широким спектром злочинів - таких, як зловживання владою і службовими повноваженнями, перевищення влади і службових повноважень, бездіяльність посадової особи, службове підроблення", - заявив він.

За словами Франскевича, після візиту Лукашенка до Могильовського району органи контролю почали перевірки сільськогосподарських підприємств країни. Понад 500 сільгосппідприємств країни працювали з порушеннями. До адміністративної відповідальності притягнуто 68 посадових осіб, ще 170 - до дисциплінарної.

Нагадаємо, 27 березня Лукашенко відвідав Могильовщину та влаштував кадрові чистки через незадовільний стан корівника. "Якщо людина не розуміє, що це Освенцим, а ви його ставите керівником холдингу ... Я вас взагалі не розумію!" - заявив тоді обурений президент.

ВідеоКорову за допомогою гелікоптера рятували в італійській Сардинії

Тварина застрягла між каміннями на схилі. Як туди потрапила - невідомо. Італійські рятувальники обв'язали корову тросом і на вертольоті доправили в безпечне місце. Тварині зав'язали морду, щоб та не злякалася висоти.  

Корову за допомогою гелікоптера рятували в італійській Сардинії

Залиште свій коментар

Вибір редакції