Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Отрутою, яку використали проти екс-шпигуна РФ, раніше скористалися під час теракту на Дубровці - ЗМІ

Сліди наркотику вияивли в зразках одягу заручників терористів.

Речовину, якою у Великій Британії, можливо, отруїли колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля, використовували під час штурму захопленого терористами театрального центру в Москві на Дубровці в 2002 році.

Про це інформує Радіо Свобода.

Йдеться про синтетичний наркотик фентаніл, дія якого значно сильніше за дію героїну.

ВідеоНепомітна зброя Кремля: Скрипаль - не перший, кого намагалася отруїти Москва

Драматична історія розвідника Скрипаля не унікальна. 12 років тому у Лондоні помер ще один колишній полковник російської розвідки Олександр Литвиненко. Його отруїли радіоактивним полонієм. Британський суд тоді постановив, що до вбивства причетна ФСБ, а замовником назвав Кремль.

Непомітна зброя Кремля: Скрипаль - не перший, кого намагалася отруїти Москва

Наприклад, сліди цього наркотику виявили у зразках одягу заручників терористів, які захопили театральний центр. Це здійснили фахівці науково-технологічної лабораторії британського міністерства оборони.

Ця лабораторія розташована в Солсбері. Саме в цьому місті в неділю в несвідомому стані були знайдені Скрипаль і його дочка.

Нагадаємо, 5 березня BBC повідомила, що у Великій Британії колишній російський розвідник Сергій Скрипаль потрапив до лікарні після серйозного отруєння невідомою речовиною. Видання The Telegraph дізналося, що Скрипаль раніше звертався до поліції із заявою про те, що побоюється за своє життя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції