Отруєння Навального: Франція і Британія вимагають від Москви пояснень щодо замаху на опозиціонера

Отруєння Навального: Франція і Британія вимагають від Москви пояснень щодо замаху на опозиціонера

Навального вивели зі штучної коми.

Президент Франції та прем'єр Великої Британії вимагають від Москви пояснень щодо замаху на лідера російської опозиції Олексія Навального. Напередодні його вивели зі штучної коми.

Як наразі почувається опозиціонер та як світ реагує на отруєння - у сюжеті ТСН.Ранок.

Стан здоров'я Олексія Навального покращився. Його вивели зі штучної коми, повідомили у німецькій клініці "Шаріте". Інформацію поширили у вигляді прес-релізу. Медики повідомили, що Навальний чує і реагує, коли до нього звертаються. Його будуть поступово відключати від апарату штучної вентиляції легень. Однак довгострокові наслідки для здоров'я Навального не виключають.

Інформацію клініка поширила з дозволу дружини Навального, яка також перебуває в Берліні.

Тим часом Німеччина посилює тиск на Росію через отруєння політика. Уперше погроза зупинити газогін "Північний потік-2" звучать від представників німецької влади. Так глава німецького МЗС заявив в бік Москви: не змушуйте нас міняти позицію щодо Потоку. Така сама позиція і у Ангели Меркель. Канцлерка приєднується до заяви міністра. Виключати не можна нічого – так заявив речник уряду. 

Відео Франція і Британія вимагають від Москви пояснень щодо замаху на Навального

Президент Франції та прем'єр Великої Британії вимагають від Москви пояснень щодо замаху на лідера опозиції. Напередодні Олексія Навального вивели зі штучної коми, і він реагує на звертання до нього. Про це заявили в берлінській клініці Шаріте, де політик проходить лікування.

Франція і Британія вимагають від Москви пояснень щодо замаху на Навального

Слід зауважити, що канцлерка завжди підтримувала будівництво газогону і називала його економічним проєктом. Тільки отруєння Навального забороненою хімічною зброєю змусило уряд засумніватися, чи потрібен Німеччині ще один газогон із Росії.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів