Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Отруєння Скрипаля. Росія погрожує опублікувати невигідні Британії секретні матеріали

Скрипалів хочуть сховати у США під вигаданими іменами.

Сергія та Юлію Скрипалів, яких отруїли у Великій Британії, можуть сховати в США під вигаданими іменами.

Про це повідомляє британське видання The Sunday Times, ідеться в сюжеті програми ТСН.19:30. Журналісти пишуть, що програму захисту свідків для отруєного екс-шпигуна та його доньки британська розвідка розробляє разом із ЦРУ.

Сам Сергій Скрипаль прийшов до тями та готується свідчити правоохоронцям.

Тим часом інше видання The Mail on Sunday пише, що для Скрипалів росіяни спеціально розробили "Новачок" уповільненої дії у формі гелю. Утім те, що жертви токсичного нападу вижили, стало великим розчаруванням і проблемою для Москви.

Тепер росіяни погрожують Великій Британії публікацією секретних матеріалів, які, нібито, пов’язують Лондон із підозрілими смертями Олександра Литвиненка та Бориса Березовського.

ВідеоСергія та Юлію Скрипалів можуть сховати в США під вигаданими іменами

Журналісти пишуть, що програму захисту свідків для отруєного екс-шпигуна та його доньки британська розвідка розробляє разом із ЦРУ. Сам Сергій Скрипаль прийшов до тями та готується свідчити правоохоронцям. Те, що жертви токсичного нападу вижили, стало великим розчаруванням і проблемою для Москви. Тепер росіяни погрожують Великій Британії публікацією секретних матеріалів, які, нібито, пов’язують Лондон із підозрілими смертями Олександра Литвиненка та Бориса Березовського.

Сергія та Юлію Скрипалів можуть сховати в США під вигаданими іменами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції