Отруєння Скрипаля: у крові ще однієї людини знайшли сліди отрути "Новачок"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сліди нервово-паралітичної речовини виявили у крові другого поліцейського, яки працював на місці отруєння Скрипалів.

Сліди нервово-паралітичної речовини "Новачок", якою намагалися отруїти ексшпигуна ГРУ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію у Солсбері, виявили в крові ще одного поліцейського, який працював на місці злочину.

Про це заявили в Скотленд-Ярді.

"Учені від імені групи дослідників провели судово-медичну експертизу зразка крові офіцера, взятого в березні 2018 року. Судово-медична експертиза, в якій використовується метод, відмінний від того, який використовувався для оцінки клінічних наслідків отруєння, тепер дала детективам підтвердження того, що в зразку крові були виявлені сліди "Новачка", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, співробітник поліції тоді піддався впливу невеликої кількості речовини і після надання медичної допомоги повернувся на службу.

Наразі особисті дані четвертого постраждалого у Солсбері не розкриваються.

Нагадаємо, 5 березня 2018 року стало відомо, що у Великій Британії колишній російський розвідник Сергій Скрипаль і його донька потрапили в лікарню після  отруєння невідомою речовиною.

Пізніше з'ясувалося, що вони були отруєні нервово-паралітичним речовиною "Новачок". Велика Британія звинуватила у отруєнні Росію. Восени правоохоронні органи країни оприлюднили фото та імена підозрюваних - ними виявились росіяни "Олександр Петров" і "Руслан Боширов".

Спільне розслідування The Bellingcat і The Insider підтвердило, що вони - співробітники російських спецслужб Чепіга та Мишкін. У лютому 2019 стало відомим ім'я третього підозрюваного у отруєнні. 

З чого усе розпочалося, як саме розвивалися події, та як на отруєння Скрипалів відреагувала світова спільнота - дивіться в інтерактивній хроніці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції