Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Отруєння відвідувачів ресторану в Солсбері не пов'язано з "Новачком" - поліція

Постраждалі - чоловік у віці близько 40 років і жінка років 30.

Відвідувачі ресторану Prezzo в Солсбері, яким знадобилася медична допомога, не мають ознак отруєння нервово-паралітичною речовиною «Новачок».

Про це йдеться в заяві поліції Вїлтшира, опублікованій в ніч проти понеділка, - пише російський Інтерфакс.

How on earth did we get caught up in this!! A nice meal in Prezzo turns into a major incident as 2 Russians sitting next...

Опубліковано Amanda Newton Неділя, 16 вересня 2018 р.

У ньому говориться, що постраждалі - чоловік у віці близько 40 років і жінка років 30. "У зв'язку з недавніми подіями, що відбулися місті, і через побоювання, що пара могла зазнати впливу невідомої речовини, усіма екстреними службами були прийняті найвищі заходи безпеки", - сказано в заяві.

Фотогалерея Поліція оточила і проводить розслідування на кладовищі, де поховані дружина і син шпигуна Скрипаля (10 фото)

Постраждалих відвезли в лікарню і там обстежують. "Зараз ми можемо підтвердити, що немає ніяких підстав припускати, що цією речовиною був "Новачок", - стверджує поліція.

Тим не менш, поки неясно, чому пара відчула себе погано і чи було вчинено якийсь злочин. У зв'язку з цим поліція продовжує розслідування і поки не знімає оточення з ресторану.

У заяві нічого не сказано про осіб і громадянство постраждалих. Між тим, в ЗМІ і соцмережах поширюються чутки про те, що як мінімум один із постраждалих - "росіянин". Одним із першоджерел цієї інформації стала публікація в фейсбуці, зроблена від імені жінки, яка стверджувала, що в момент інциденту вона сиділа в Prezzo за сусіднім столиком, і бачила, як "двом росіянам" стало погано.

ВідеоПетров і Боширов, підозрювані Британією в отруєнні Скрипалів, справді є співробітниками російських спецслужб

У цьому впевнені міжнародні незалежні слідчі "Беллінгкет", які розпочали спільне розслідування з виданням "Інсайдер". У звіті зазначається - досьє міграційної служби Росії не містить даних про минуле Петрова. Крім того, на файлі з його паспортними даними є штамп "відомостей не давати" та підпис "цілком таємно". Що зазвичай свідчить про приналежність власника паспорта - до спецслужб.

Петров і Боширов, підозрювані Британією в отруєнні Скрипалів, справді є співробітниками російських спецслужб

Нагадаємо, підозрювані в отруєнні Скрипалів росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов в четвер, 13 вересня, дали інтерв'ю російському пропагандистському виданню Russia Today. Під час розмови вони розповіли, що нібито займаються підприємництвом, а в Солсбері їздили "як туристи, щоб подивитися на визначні пам'ятки і "відірватися".

Залиште свій коментар

Вибір редакції