Отунбаєву висунули на пост президента Киргизії

Тимчасовий уряд Киргизії планує на референдумі про нову Конституцію, який планується провести в липні, обрати Розу Отунбаєву в. о. президента країни.

У Киргизії пропонують наділити повноваженнями президента країни главу тимчасового уряду Розу Отунбаєву.

Заступник голови тимчасового уряду Киргизії Омурбек Текебаєв, що відповідає за легітимацію нової влади, пропонує включити в референдум з питання внесення поправок до конституції, який пройде в Киргизії через декілька місяців, питання про безальтернативні вибори виконуючого обов'язки президента.

Як повідомляє прес-служба партії "Ата-Мекен", Текебаєв заявив, що планує включити в референдум питання про безальтернативні вибори в.о. президента до вступу до повноважень нового глави держави, "при цьому в.о. президента перехідного періоду матиме всі повноваження, закріплені за конституцією за главою держави".

"Як безальтернативного кандидата на посаду в.о. президента я бачу лише голову тимчасового уряду Розу Отунбаєву", - заявив він.

7 квітня 2010 р. влада в Киргизії, після масових хвилювань, що охопили практично всю країну, перейшла до тимчасового уряду. В результаті безладів загинули більше 80 людей.

Читайте також:

Лукашенко готовий прихистити опального президента Киргизії

Вигнати Бакієва з Киргизії допомогли Обама і Мєдвєдєв

Президент Киргизії віддав владу в країні опозиції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: