Озброєний чоловік міг захопити до п'яти заручників у паризькому магазині

Дата публікації

Поліція підтверджує ще один інцидент з перестрілкою і захопленням заручників у французькій столиці.

Озброєний чоловік, який у п'ятницю, 9 січня, влаштував стрілянину на сході Парижа, міг узяти в заручники до п'яти осіб. Про це повідомляють французькі ЗМІ з посиланням на свої джерела в правоохоронних органах.

У поліції офіційно підтвердили факт стрілянини біля магазину кошерних продуктів у районі Порт-де-Вінсен і захоплення заручників. Поки точно відомо про одного пораненого.

При цьому, за даними ЗМІ, нападник захопив до п'яти заручників, серед яких нібито є жінки і діти. Зараз зловмисник утримує їх у магазині.

На місце вже прибув загін швидкого реагування. Поліція блокувала кілька кварталів біля магазина, в якому утримують заручників. Правоохоронці також повідомили, що в районі операції закриті школи, звідти евакуювали дітей та вчителів.

За даними ЗМІ, які цитують джерело в поліції, нападник може бути пов'язаний із вбивством співробітниці поліції у місті Монруж 8 січня.

Не виключено, що зловмисник входить у те ж саме угрупування, що і брати Кауші, які влаштували криваву бійню в редакції Charlie Habdo в Парижі і зараз утримують заручницю в будівлі друкарні у містечку на північ від французької столиці.

Наступна публікація