"П'яний" міністр Японії піде у відставку

Накагава заявив, що покине свою посаду після того, як його звинуватили в зловживанні алкоголю. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Японський міністр фінансів пообіцяв піти у відставку після того, як його звинуватили в тому, що на саміті G7 він виступив на публіці у п'яному стані. Соїті Накагава заявив, що покине свою посаду після того, як запропонований урядом бюджет буде схвалений нижньою палатою парламенту.

Це рішення вже доповіли прем'єр-міністрові, який "дав відповідні вказівки". Сам же Накагава заявив, що "хотів би вже з сьогоднішнього дня лягти в лікарню і там продовжити роботу".

Раніше він вибачився за свою поведінку на прес-конференції в Римі, але пояснив подію дією ліків від простуди, які викликали у нього таку неадекватну реакцію. Міністр стверджує, що напередодні зустрічі з журналістами випив буквально краплю алкоголю.

Прес-конференція відбулася після зустрічі міністрів фінансів, в ході якої обговорювалася глобальна економічна криза. На відзнятих журналістами кадрах видно, як Накагава насилу вимовляє слова і постійно закриває очі, засинаючи.

В якийсь момент він навіть спробував відповісти на питання, поставлена не йому, а керівникові банку Японії.

"Це обурливо, - заявив генеральний секретар Демократичної парії Японії Юкіо Хатоямі. - Це ганьба на весь світ, міністр наніс удару національним інтересам Японії".

Міністр запевняє, що дійсно пригубив трішки вина, кажучи тост під час обіду перед прес-конференцією, але навіть не допив келиху. За його словами, він прийняв дуже велику дозу медикаментів, зокрема ліки від простуди, що і викликало підвищену сонливість. Накагава категорично заперечує, що зловживає спиртним, хоча про це згадував навіть колишній прем'єр-міністр країни.


Читайте також:

Міністр фінансів Японії виглядав п'яним на саміті G7 в Римі, але спростовує це

Японія надала МВФ кредит на суму 100 млрд. доларів

Японія знову підняла питання про приналежність Курильських островів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: