П’яний росіянин на санчатах поцупив із крамниці 11 зіпсованих тортів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вироби чоловік вивозив уночі.

У російській республіці Комі чоловік поцупив із магазину 11 тортів. Його знайшли правоохоронці, однак карати крадія не стали.

Як з’ясувалося, чоловік дізнався про зберігання у підсобному приміщенні крамниці тортів, у яких сплив термін реалізації. Нетверезий крадій відігнув обшивку з металевого листа та через цей отвір викрав зіпсовану продукцію. Кондитерські вироби він відвіз додому на санках, але дорогою впустив один торт і згодував його собаці. Ще два він з'їв сам, а вісім віддав поліцейським, які прийшло до нього на ранок після події.

Оскільки торти були списані з продажу та не мали матеріальної цінності, а відновлювальні роботи в підсобному приміщенні не стали значним збитком для магазина, у прокуратурі Сосногорська вирішили не порушувати кримінальної справи за відсутністю складу злочину.

Раніше цього року невідомі вкрали шматок кабелю урядового зв'язку з технологічного колектора поблизу московського Кремля. Фрагмент кабелю було відрізано поблизу Великого Москворецького мосту, котрий планово ремонтують. У поліції РФ кажуть, що ділянка, де це сталося, не охоплюється камерами спостереження.

Відео У Києві більшість зламаних ліфтів не працюють через крадіжки обладнання

Зупинені підіймачі після пограбування найважче піддаються ремонту, який розтягується іноді на роки. Захист обладнання - це обов'язок комунальників. Але ті, радять людям, і самим дбати про охорону ліфтових станцій та кабінок. Про глухий кут, до якого може довести життя без підіймача у висотці - далі у сюжеті.  

У Києві більшість зламаних ліфтів не працюють через крадіжки обладнання

Залиште свій коментар

Вибір редакції