П'ятий і шостий реактори АЕС "Фукусіма-1" почали нагріватися

Через збої в роботі системи охолодження температура п'ятого і шостого реакторів аварійної японської АЕС "Фукусіма-1"  підвищується.

Температура п'ятого і шостого реакторів аварійної японської АЕС "Фукусіма-1" "трохи підвищується", повідомило агентство Кіодо з посиланням на генерального секретаря уряду Японії Юкіо Едано.

"Незначне підвищення температури. На це необхідно звернути увагу", - сказав він на прес-конференції.

За даними Кіодо, мають місце збої в роботі системи охолодження реакторів.

Після землетрусу через вихід з ладу систем охолодження був введений режим надзвичайної ситуації на АЕС "Фукусіма-1" і "Фукусіма-2". Починаючи з суботи, на АЕС "Фукусіма-1" сталися вибухи на першому, третьому і другому енергоблоках і пожежа на четвертому енергоблоці.

Рівень радіаційного фону в районі станції і на території префектур Фукусіма і Ібаракі значно підвищився, що змусило владу розпочати евакуацію людей із зони радіусом 20 кілометрів.

15 березня у столиці Японії Токіо було зафіксовано наявність в атмосфері радіоактивного йоду і цезію в безпечних для здоров'я населення концентраціях.

АЕС "Фукусіма-1" розташована всього в 250 км від Токіо. У японській столиці і її передмістях проживає 35 мільйонів осіб.

Японська влада стверджує, що катастрофи, подібної до Чорнобильської в Японії не відбудеться. За шкалою ядерного зараження Чорнобильська катастрофа оцінюється в 7 балів. У Японії наразі рівень небезпеки оцінюється в 4 бали.

Слідкуйте за новинами про наслідки потужного землетрусу і цунамі в Японії тут.

Читайте також:

На третьому реакторі "Фукусіма-1" рівень радіації в 400 разів перевищує річну норму

Рівень радіації в Токіо стрімко зростає: жителі тікають з міста

На АЕС "Фукусіма-1" загорівся четвертий реактор: радіація наближається до Токіо

ВідеоНа "Фукусіма-1" рівень радіації в 400 разів перевищує річну норму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: