П'ятий нападник на конвоїрів у Москві перебуває у важкому стані - ЗМІ

У Росгвардії назвали причину інциденту.

П'ятий учасник банди, яка відкрила стрілянину по конвоїрах у Московському обласному суді, отримав серйозні поранення.

Про це повідомляє РЕН ТВ.

За непідтвердженими даними, зараз він перебуває у важкому стані в лікарні.

Також зазначається, що четвертий бандит був госпіталізований і помер від отриманих поранень сьогодні, а не був вбитий під час нападу бійцями Росгвардії, як писали російські ЗМІ.

ВідеоУ будівлі Московського обласного суду застрелили трьох членів бандитського угруповання

Своєю чергою у Мособлсуді назвали імена бандитів: Умар Хасанов, Зафарджон Гулямов, Абдумукім Мамадчонов, Мірзомавлон Мірзошаріпов і Холік Субханов (троє останніх були ліквідовані силовиками – прим.ред.). Наразі ім'я четвертого ліквідованого бандита невідоме.

Зазначимо, у Росгвардії вже заявили, що інцидент стався через грубе порушення інструкції конвоювання. Зокрема, згідно з наказом МВС, підсудних потрібно виводити з конвойного авто по одному, а до суду кожного повинні супроводжувати двоє правоохоронців. До того ж підсудних не мали перевозити у ліфті. Натомість п'ятьох злочинців перевозили в ліфті двоє конвоїрів, одним із яких була жінка, пише РБК.

Нагадаємо, напередодні, 1 серпня у будівлі Московського обласного суду сталася стрілянина – п'ятеро бандитів напали на конвоїрів та влаштували стрілянину. РИА "Новости" повідомляло, що четверо бандитів були нейтралізовані на місці. За словами очевидців, загалом пролунало близько 20 пострілів.

Суд відбувався у справі так званої "банди ГТА"- організованої злочинної групи, якій приписують серію вбивств автомобілістів в Підмосков'ї.

Залиште свій коментар