Падіння цін на нафту "трішки погіршило" ситуацію в економіці Росії - міністр

На думку Улюкаєва, спад ВВП РФ може скласти за результатами року 3,7%.

Міністр економічного розвитку РФ Олексій Улюкаєв заявив про те, що через падіння цін на нафту ситуація в економіці "трішки погіршилася".

За його словами, був зафіксований "маленький негативний результат і промислового виробництва, і ВВП зі знятою сезонністю".

"На жаль, ситуація дещо погіршилася, і та тенденція, яка у нас була з липня до жовтня, чотири місяці, в листопаді не підтвердилася — ми маємо маленький негативний результат і промислового виробництва, і ВВП зі знятою сезонністю", — сказав Улюкаєв.

Динаміку ВВП у листопаді він назвав "дуже приблизною, приблизно такою ж, як у жовтні". За даними Мінекономрозвитку, спад економіки в жовтні становив 3,7%, аналогічний спад і за підсумками січня-жовтня.

На запитання про те, яким буде спад ВВП за підсумками року, Улюкаєв заявив, що "як і раніше можемо отримати 3,7%, можливо, 3,8%. Точність тут до однієї десятої".

Офіційний прогноз Мінекономрозвитку за ВВП на 2015 рік становить 3,9%.

Нагадаємо, Банк Росії встановив новий антирекорд курсу рубля щодо іноземної валюти. Один долар тепер регулятор продає за 71,32 рубля, що одразу на 74 копійки вище попереднього історичного рекорду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: