"Падіння метеорита" в Латвії влаштував мобільний оператор

Оператор мобільного зв'язку Tele2 зізнався в інсценуванні падіння метеорита.

Директор з маркетингу та продажу латвійського оператора мобільного зв'язку Tele2 Яніс Спрогіс зізнався, що інсценування падіння метеорита проходила за підтримки оператора мобільного зв'язку. Спрогіс пообіцяв, що Tele2 компенсує державі збитки.

Визнання Яніса Спрогіса послідувало відразу після заяви міністра внутрішніх справ Лінди Мурніеце.

Глава МВС пообіцяла, що відповідальні за інсценування падіння метеорита в Латвії будуть покарані. Раніше латвійські та естонські вчені, оглянули кратер на місці передбачуваного падіння метеорита, прийшли до висновку, що він викопаний людиною.

За словами Мурніеце, проти людей, що влаштували "падіння метеорита", буде порушено кримінальну справу. "Я думаю, що їм доведеться оплатити роботу всіх спеціальних служб, які були задіяні в цій справі. Сума вийде велика. За такі жарти треба відповідати", - сказала глава МВС.

Нагадаємо, повідомлення про падіння 25 жовтня великого метеорита біля міста Мазсалаца в Валмієрськьому районі стали однією з головних новин не тільки в Латвії, але й за її межами. В Інтернеті з'явилася відеозаписи, на яких видно воронку діаметром 20 метрів і глибиною 10 метрів і палаючий на дні воронки "метеорит".

Деякі експерти висловлювали думку, що впав об'єкт міг бути не метеоритом, а штучним супутником Землі або його фрагментом.

На місці НП працювали фахівці Інституту астрономії і геологи з Латвії та Естонії.

А власниця земельної ділянки, на яку впав метеорит, стала продавати квитки бажаючим подивитися на місце падіння "метеорита".

Читайте також:

Посеред міста у Латвії впав метеорит

Метеорит, який нібито впав у Латвії, виявився фальшивкою

Над Землею пролетів астероїд розміром з Тунгуський метеорит

 

ВідеоМетеорит виявився фальшивкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: