Пайфер очікує, що Обама з Мєдвєдєвим поговорять про Україну і Грузію

Водночас дипломат відзначив, що США не зацікавлені в ескалації напруженості між Росією, Україною і Грузією.

Під час переговорів президентів США і Росії Барака Обами і Дмитра Мєдвєдєва обговорюватимуться питання взаємодії з Україною і Грузією.

Про це сьогодні під час відеомосту Москва-Вашингтон сказав старший радник Центру стратегічних міжнародних досліджень США, екс-посол США в Україні Стівен Пайфер.
"Я сподіваюся, що президенти говоритимуть про Грузію і Україну, про те, як США взаємодіють з цими країнами", - сказав Пайфер. Він припустив, що це буде найскладнішою частиною переговорів.

Водночас дипломат відзначив, що США не зацікавлені в ескалації напруженості між Росією, Україною і Грузією.

Пайфер не виключив, що досягши певних успіхів з ПРО і стратегічного озброєння в переговорах буде створено новий контекст, під час якого обговорюватимуться проблемні питання двосторонніх відносин США і РФ щодо України і Грузії.

У свою чергу, директор московської філії Фонду Макартуров Ігор Зевелєв вважає за необхідне налагодити постійний діалог між Росією і США з питань взаємодії на пострадянському просторі.

"Якщо перекласти з англійської – це великий слон, який присутній у кімнаті, але люди, які сидять у цій кімнаті, прагнуть не помічати його, але насправді він великий і його всім видно. У вигляді цього слона тут я бачу проблеми відносин Росії і США щодо сусідніх з Росією держав", - сказав Зевелєв.

Як повідомлялося, Президент США Обама відвідає Москву 6-8 липня.

Читайте також:

США пришлють "газового посланця", щоб помирити Київ та Москву

Депутат РФ: обматюкати США мене змусили грузинські спецслужби

США просять Росію розмістити в себе хоча б радари

Росія не дозволить розміщати американську ПРО на своїй території

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: