Пакистан не пустить армію США

Пакистанські посадовці відкидають можливість допуску американських військ на територію Пакистану для взяття терористів.

Первез Мушарраф, президент Пакистану, та Шаукат Азиз, прем'єр Пакистану
news.yahoo.com
Шаукат Азиз (ліворуч) заявив про неприйнятність заклику сенатора ігнорувати позицію пакистанської влади.
Ісламабад не дозволить жодним іноземним військам діяти в Пакистані, заявив у п'ятницю прем'єр-міністр Пакистану Шаукат Азиз.

”Пакистан - суверенна держава й нікому не дозволить спрямовувати війська на його територію", - сказав Азиз на церемонії відкриття нової міністерської будівлі в урядовому комплексі в Ісламабаді.

Заява пакистанського прем'єра послідувала після того, як на днях кандидат у президенти США сенатор-демократ Барак Обама заявив, що Вашинґтону за необхідності слід спрямувати до Пакистану війська для взяття терористів навіть без дозволу пакистанської влади.

Штурм Червоної мечеті завершено
Архів
Навіть незважаючи на активність терористів, пов'язану з ситуацією навколо Червоної мечеті, влада Пакистану не хоче впускати іноземні війська.
”Подібні заяви неприйнятні для Пакистану. Ми не пропустимо подібного втручання, з чийого боку його би не було зроблено", - додав пакистанський прем'єр.

На думку ряду експертів, лідери міжнародної терористичної мережі "Аль-Каїда" знайшли притулок у гірських районах на північному заході Пакистану в так званій Зоні племен. 

Пакистан розгорнув у цьому регіоні 80-тисячний військовий контингент, який проводить операцію з пошуку та знищення бойовиків. Проте в США багато хто вважає ці зусилля недостатніми.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: