Пакистан виплатить 5 млн доларів за голови лідерів "Талібану"

Пакистанська влада призначила грошову винагороду за допомогу в упійманні керівників талібів - "живих або мертвих".

Влада Пакистану призначила винагороду за допомогу в упійманні 19 членів місцевого "Талібану", зокрема нового лідера талібів Хакімулли Мехсуда.

В цілому Ісламабад пропонує 5 мільйонів доларів за упіймання або інформацію про місцезнаходження бойовиків - "живих чи мертвих".

Інформація про Хакімуллу Мехсуда оцінюється в 50 мільйонів рупій (приблизно 600 тисяч доларів). Такі ж суми обіцяні за керівників руху Валі Ур-Рехмана і Кварі Хуссейна Мехсуда, які відповідальні за підготовку терористів-смертників.

Нагорода в 20 мільйонів рупій (240 тисяч доларів) призначена за 11 інших командирів "Талібану", упіймання ще п'яти бойовиків оцінюють в 10 мільйонів рупій (120 тисяч доларів) за кожного.

Призначення нагороди було оголошене на тлі чергового загострення протистояння між пакистанською владою і "Талібаном".

В середині жовтня збройні сили Пакистану у відповідь на серію терактів почали масштабний наступ на позиції бойовиків в Південному Вазиристані. У відповідь терористи все більш активно влаштовують вибухи на людних вулицях пакистанських міст, з початку операції їхніми жертвами стали щонайменше 300 мирних мешканців.

Читайте також:

Масштабний теракт біля готелю в Пакистані: більше 25 жертв

Кількість жертв теракту в Пешаварі сягнула 100 людей

У пакистанській в'язниці помер лідер талібів "Кривавий м'ясник"

"Вбитий" лідер талібів з'явився на телебаченні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: