Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пакистан заборонив індійські фільми та зупинив залізничне сполучення з Індією

Ці кроки – відповідь на рішення Нью-Делі скасувати автономію спірної території.

Пакистан призупинив залізничне сполучення з Індією і заборонив прокат індійських фільмів у кінотеатрах. Про це повідомляє Громадське з посиланням на повідомлення в твітері представників влади Пакистану.

"Жодне індійське кіно не буде показано в жодному пакистанському кінотеатрі. Вистави, фільми і інший індійський контент будуть повністю заборонені в Пакистані", — наголосила радник із питань інформації прем'єр-міністра країни Фірду Ашік Аван.

ВідеоПрезидент Пакистану попередив Індію про адекватну відповідь після авіаудару по Кашміру

Ця територія розділена між двома країнами і саме на пакистанську частину Індія здійснила авіаналіт сьогодні вдосвіта. У Нью-Делі заявили - операція була скерована проти табору бойовиків "Джаїш-е-Мохаммад". Це угруповання взяло відповідальність за теракт 14 лютого, коли загинули 40 індійських військових. 

Президент Пакистану попередив Індію про адекватну відповідь після авіаудару по Кашміру

Міністр залізниці Шейх Рашид Ахмат також повідомив про скасування рейсів потягу Samjhota Express – єдиного залізничного маршруту, що зв’язує Індію і Пакистан. "Допоки я міністр залізниці, поїзд Samjhota Express не працюватиме", — заявив урядовець.

Напередодні стало відомо, що офіційний Ісламабад вислав представника Індії та відкликав свого посла із Нью-Делі. Так Пакистан відреагував на рішення індійського парламенту скасувати автономію для підконтрольної Нью-Делі частини регіону Джамму та Кашмір.

Боротьба за Кашмір точиться, відколи 1947 року Велика Британія надала незалежність своїй колишній колонії, котра за релігійною ознакою розділилася на індуїстську Індію та мусульманський Пакистан. Державного кордону між ними немає тільки у Кашмірі, там натомість існує так звана лінія контролю. Регіон заселений переважно мусульманами, а підконтрольна Індії його частина – єдиний у країні штат, де індуїсти перебувають у меншості.

територія Кашміру, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції