Пакистанські богослови закликали не сумувати за вбитим губернатором Пенджабу

Богослови звернулися до мусульман з радою не дотримуватися оголошеного урядом трауру, оскільки вбитий був проти закону про богохульство, який діє в країні.

 Група з більш ніж п'ятисот пакистанських богословів закликала не сумувати за вбитим напередодні губернатором Пенджабу Салманом Тасіро і не читати похоронні молитви.

Як повідомляють пакистанські ЗМІ, богослови звернулися до мусульман з радою не дотримуватися оголошеного урядом трауру, оскільки вбитий був проти закону про богохульство, який діє в країні.

Нагадаємо, губернатор Тасіро був застрелений у вівторок у столиці країни Ісламабаді. Губернатора убив його ж охоронець, боєць елітного спецпідрозділу, який був схоплений на місці злочину.

Вбивця Мумтаз Кадрі зізнався, що стріляв у Тасіро "в ім'я ісламу", оскільки губернатор відкрито виступав проти закону про богохульство та публічно закликав президента країни помилувати християнку Асію Бібі, засуджену раніше пакистанським правосуддям до смерті за спаплюження імені пророка Мухаммеда.

Богослови, які закликали в середу не сумувати за вбитим політиком, також заявляють, що підтримують цей закон.

"Той, хто виступає проти покарання богохульників, сам є богохульником", - цитують заявили богослови.

Закон про богохульство останнім часом опинився в центрі уваги пакистанської громадськості у зв'язку зі справою християнки Асія Бібі, яку звинуватили в образі пророка Мухаммеда і засудили до смертної кари.

Багато з пакистанських політичних та громадських діячів, в їх числі і губернатор Тасіро, закликали помилувати жінку.

Ліберальні кола в Пакистані заявляють, що закон про богохульство давно перетворився на засіб для зведення особистих рахунків або тиску на представників релігійних меншин. У країні йде напружена дискусія про те, потрібно чи і чи вносити пом'якшувальні поправки до цього закону. Ісламісти виступають різко проти будь-яких поправок.

Читайте також:

Пакистанського губернатора вбили через симпатію до християнки

Губернатора найбільшої провінції Пакистану вбили його власні охоронці

Таємниця вбивства Беназір Бхутто: три роки з дня її загибелі

ВідеоУ Пакистані відбувся похорон убитого губернатора провінції Пенджаб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: