Пакистанські таліби спалили автоколону НАТО

У Пакистані бойовики придушили опір нечисленних конвоїрів, а потім обстріляли бензовози і підпалили їх.

У Пакистані бойовики руху "Талібан" напали на автоколону НАТО, що віз паливо в Афганістан для військ Міжнародних сил сприяння безпеці.

Напад на колону, що складалася з кількох десятків автоцистерн, стався в понеділок, 4 жовтня, неподалік від пакистанської столиці Ісламабада. Бойовики придушили опір нечисленних конвоїрів, а потім обстріляли бензовози і підпалили їх. Щонайменше 20 вантажівок з паливом згоріли.

За даними пакистанської поліції, в результаті нападу загинули троє людей. Чи були це бойовики або військовослужбовці, не уточнюється.

Атакований конвой знаходився на терміналі НАТО, що слабо охороняється і повинен був пройти в Афганістан через Хайберський прохід. Затримка була зумовлена тимчасовою забороною Пакистану на прохід через цю ділянку, введеною в знак протесту проти одного з останніх вертолітних ударів НАТО, в результаті якого загинули троє пакистанських військових.

Це вже третій напад на автоколони НАТО в Пакистані за минулі кілька днів. У п'ятницю, 1 жовтня, аналогічним атакам піддалися відразу дві автоколони з паливом. Відповідальність за два напади (неподалік від Ісламабада 4 жовтня, а також в Сінді в п'ятницю) взяв на себе рух "Талібан". Коментуючи те, що трапилося, таліби заявили, що створили особливе крило, яке буде знищувати автоколони НАТО доти, поки постачання вантажів до Афганістану не будуть зупинені.

Читайте також:

ООН закликала терміново допомогти Пакистану

Пакистану загрожує продовольча криза через повені

В Пакистані бойовики напали на пасажирський автобус

ВідеоПакистанські таліби спалили автоколону НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: